Україна на Чемпіонат світу з хокею із шайбою 2007

1. Попередній раунд [ правити | правити код ]
  2. Втішний раунд [ правити | правити код ]

Матеріал з Вікіпедії - вільної енциклопедії

збірна України на чемпіонаті світу з хокею з шайбою 2007 року зайняла останнє шістнадцяте місце. Команда здобула три очки, перемігши збірну Норвегії. На чемпіонаті збірна закинула 11 шайб, пропустивши 32 шайби. Збірна України учасниця самого результативного матчу чемпіонату, в якому було забито 12 шайб. Це матч Україна-Австрія. Крім того, В матчі Україна-Норвегія всі п'ять шайб були закинуті в нерівних чисельних складах. Всього матчі збірної України відвідало близько 37 тисяч глядачів, але більш третини з цього числа відвідали матч Росія-Україна.

Головний тренер: Олександр Сеуканд

Воротарі

Номер Ім'я Клуб Дата народження 1 Олександр Федоров Хімволокно, Могильов 12 квітня 1978 22 Вадим Селіверстов Беркут, Київ 18 лютого 1981 50 Ігор Карпенко Динамо, Мінськ 23 липня 1976 Захисники Номер Ім'я Клуб Дата народження 2 Юрій Гунько Сокіл, Київ 28 лютого 1972 3 Сергій Климентьєв МВС, Твер 5 квітня 1975 4 Денис Ісаєнко Гомель 17 березня 1980 5 Олег Благой Сокіл, Київ 4 грудня 1979 6 Андрій Срюбко Дмитров 21 жовтня 1975 9 Олександр Побєдоносцев Хімволокно, Могильов 19 листопада 1981 12 В'ячеслав Тимченко Гомель 16 серпня 1971 30 В'ячеслав Завальнюк Металург 10 грудня 1974 32 Юрій Наваренко Вітебськ 10 вересня 1979 44 Віталій Люткевич Керамін, Мінськ 4 квітня 1980 Нападники Номер Ім'я Клуб Дата народження 7 Василь Бобровников Сокіл, Київ 8 листопада 1971 8 Олександр Бобкін Сокіл, Київ 2 серпня 1982 11 Сергій Харченко Hull Stingrays 17 квітня 1976 17 Олександр Матвійчук Сокіл, Київ 13 травня 1975 18 Віталій Семенченко Юність 6 липня 1974 21 Віталій Доніка Нафтовик 12 травня 1982 23 Роман Сальников Керамін, Мінськ 18 лютого 1976 24 Артем Гніденко Вітебськ 3 лютого 1980 28 Олександр Матерухін Хімволокно, Могильов 17 жовтня 1981 29 Валентин Олецький Гомель 2 липня 1971 55 Дмитро Цируль хімік 2 січня 1979 77 Олег Шафаренко Динамо, Мінськ 31 жовтня 1981

Попередній раунд [ правити | правити код ]

29 квітня

, 2007 ,   2007     Росія   8: 1   (2: 1, 3: 0, 3: 0)   Україна     Морозов (Зінов'єв), 9:38 - більш   Зінов'єв (Морозов, Заріпов), 12:22 - більш   Нікулін (Заріпов, Зінов'єв), 25:15   Прошкін (Морозов), 32:01   Морозов (Зінов'єв), 39:19 - більш   Радулов (Атюшов, Овечкін), 45:40 - більш   Морозов (Зінов'єв, Заріпов), 51:40   Фролов (Гончар, Марков), 56:37 Голи Климентьєв (Цируль, Матвійчук), 4:00 - більш Стадіон:   Арена на Ходинці   ,   Москва   Глядачів: 14000   Судді: Мілан Мінар (Чехія), Томас Гемейнхардт (Німеччина), Мілан Масик (Словаччина)   1 травня   ,   2007   стадіон:   Арена на Ходинці   ,   Москва   Глядачів: 6720   Судді: Брент Рейбера (Канада), Тобіас Верлі (Швейцарія), Лука затамувавши (Італія) У перерві між другим і третьому періодами місце Вадима Селіверстов на воротах збірної України посів Олександр Федоров Росія 8: 1
Морозов (Зінов'єв, Заріпов), 51:40
Фролов (Гончар, Марков), 56:37 Голи Климентьєв (Цируль, Матвійчук), 4:00 - більш Стадіон: Арена на Ходинці , Москва
Глядачів: 14000
Судді: Мілан Мінар (Чехія), Томас Гемейнхардт (Німеччина), Мілан Масик (Словаччина) 1 травня , 2007 стадіон: Арена на Ходинці , Москва
Глядачів: 6720
Судді: Брент Рейбера (Канада), Тобіас Верлі (Швейцарія), Лука затамувавши (Італія) У перерві між другим і третьому періодами місце Вадима Селіверстов на воротах збірної України посів Олександр Федоров.

Втішний раунд [ правити | правити код ]

3 травня

, 2007 Стадіон: Арена Митищі, Митищі
Глядачів 2100
Судді: Брент Рейбера (Канада), Іван Дедюля (Білорусія), Сильван Лосье (Канада)

• Кращим бомбардиром команди є Дмитро Цируль та Роман Сальников, які забили по 2 шайби. Ще сім хокеїстів команди закинули по одній шайбі.
  • Найкращим асистентом команди також є Дмитро Цируль, який сдела три результативні передачі. Ще шість хокеїстів відзначилися двома результативними передачами.
  • Кращим гравцем за системою «гол + пас» став Дмитро Цируль, який набрав 5 очок.
  • Кращим показником позленості +/- є нульовий результат. Таким показником мають лише два гравці збірної: Юрій Гунько та Юрій Наваренко.
  • Найбільше хвилин штрафу набрав Сергій Климентьєв, який провів на лаві штрафників 46 хвилин. На другому місці В'ячеслав Завальнюк, який був покараний 35 хвилинами штрафу.
  • Найнадійнішим воротарем збірної став Ігор Карпенко, який за 60 хвилин з 39 кидків по воротах відбив 34 (87.18%). На другому місці Вадим Селіверстов, який захищав ворота протягом 215: 01 і відбив 90 кидків з 104 (86.54%). Третій воротар збірної Олександр Федоров відбив 43 з 53 нанесених, що становить 76.79%, провівши на майданчику 84:59.