«Дніпро» обіграв «Білий Барс» в першому товариському матчі

Ілля Декало / УХЛ

Херсонський «Дніпро» здобув перемогу над білоцерківським «Білим Барсом» в першому товариському матчі з рахунком 4: 1.

В кінці першого періоду рахунок відкрив гравець «Дніпра» Микола Коляда, який провів останній сезон в румунському чемпіонаті. На початку другої двадцятихвилинки ворота Олександра Качули зумів вразити екс-форвард «Донбасу» Микита Коваленко, який подвоїв перевагу херсонської команди.

Після першу шайбу закинули господарі льодової арени завдяки зусиллям Євгена Тимченка, проте на 39-й хвилині матчу гандикап у два голи своєму клубу знову повернув Ілля Декало. Розрив до трьох шайб довів Іван Золотухін, який відзначився в меншості.

Другий контрольний поєдинок команди проведуть 31 серпня о 10:00.

«Білий Барс» - «Дніпро» 1: 4 (0: 1; 1: 2; 0: 1)
Шайби: 0: 1 Коляда (Декало) 18:55. 1: 1 Тимченко (Лісників), 23:35. 1: 2 Коваленко (Жвачкін), 20:39. 1: 3 Декало (Бревід, Коляда), 37:20. 1: 4 Золотухін (Жвачкін, Декало - менш.), 48:11.
«Білий Барс»: Качула (Китаєв - з 42:00); Васильєв, Гриценко, Логачов, Таран, Ядловський, Данилов, Гребеник; Дурдиев, Лісників, Е. Тимченко, Давиденко, Бородай, Гуменюк, Панов, Генералів, Печерських, Качан, Арабов, Собко, Панченко.
«Дніпро»: Петров (Сулютін); Афанасьєв, Бревід, Шпак, Білоусов, Декало, Гайдамака, Сірченко, Матусевич; Коляда, Золотухін, Найдьонов, Жвачкін, Брага, Болотін, Шукашов, Целогородцев, Друбецкой, Коваленко, Бондаренко, С. Тимченко.