Календар ФК Барселона 2015/16 - Барселона 1 - 2 Реал Мадрид - ФК Барселона

Жерар Піке відкрив рахунок в матчі, але удари Бензема і Роналду принесли Реалу перемогу. Жерар Піке відкрив рахунок в матчі, але удари Бензема і Роналду принесли Реалу перемогу

Мессі був збитий Серхіо Рамосом в штрафний / ФОТО: MIGUEL RUIZ - FCB

Чергове Ель Класико позаду - абсолютно нова глава в літописі історії найбільшого протистояння: Барселона - Реал Мадрид.

У суботу ввечері на Камп Але відбувся більше, ніж просто ще один матч. Це була гра, яка викликала сльози, перед початком гри була віддана дань пам'яті Йохану Кройффу хвилиною мовчання, а потім безстрашна, безперервна гра, яка змушує завмирати серце, і несподівано драматична кінцівка.

Гра закінчилася шокуючим результатом 1-2 на користь Реала.

Протилежний результат в порівнянні з першою зустріччю цих команд в цьому сезоні, коли ФК Барселона переміг в Мадриді з рахунком 0-4, це перша поразка Барси з 3 жовтня і закінчує безпрограшну серію з 39 ігор.

Перед цим матчі Реал Мадрид відставав від Барси на десять очок в турнірній таблиці, зараз залишилося сім очок.

Хоча після першого тайму на табло горіли нулі, ФК Барселона почав гру з двох яскравих атак, які не змогли перетворити в забитий гол Суарес і Ракітіч.

На 55-й хвилині Барса притиснула суперника до воріт і провела серію небезпечних ударів, в результаті чого було відкрито рахунок. Спочатку Мессі пробив у дальню дев'ятку воріт, але Кейлор Навас блискуче вистрибнув і вибив м'яч на кутовий. Тут же було ухвалено три поспіль кутових удару Барселони, останній був перетворений в гол Жераром Піке.

Реал зрівняв рахунок на 62-й хвилині матчу, Жорді Альба помилився в передачі, після чого послідувала контратака, Тоні Кроос прострілював в штрафну Барси, м'яч рикошетом від п'яти захисника потрапив прямо до Каріму Бензема, який пробив в нижній кут воріт Клаудіо Браво.

Мадрид мав три шанси вийти вперед менш ніж за десять хвилин до кінця гри. Гарет Бейл забив, але гол був не зарахований, оскільки порушував правила на Альбі. Потім Кріштіану Роналду потрапив в поперечину. І нарешті Бейл пробив крізь ноги Браво, але Альба не дозволив м'ячу долетіти до лінії воріт.

Серхіо Рамос отримав другу жовту картку на 84-й хвилині матчу, залишивши свою команду вдесятьох.

Битва, здавалося, приречена на нічию, але, через кілька секунд, Роналду отримав м'яч на дальній штанзі і пробив Клаудіо Браво, зробивши рахунок остаточним 1-2.