Мурманчанка завоювала "срібло" в Кубку Росії з художньої гімнастики

13-15 листопада 2012 (Казань)
Кубок Росії з художньої гімнастики.
У Казані в відкрився напередодні Центрі гімнастики завершилися змагання Кубка Росії з художньої гімнастики.
13-15 листопада 2012 (Казань)   Кубок Росії з художньої гімнастики
У розіграші Кубка Росії перемогла Маргарита Мамун з Москви, яка набрала в сумі багатоборства 110,800 балів. На другому місці змагання завершила мурманчанка Єлизавета Назаренкової . Її результат - 108,900 балів. Трійку лідерів розіграшу Кубка Росії замкнула представниця Московської області Катерина Селезньова, яка була проміжним лідером змагань і показала результат 107,900 балів.
На урочистій церемонії нагородження за участю Державного радника Республіки Татарстан Мінтімера Шаймієва, президента Всеросійської федерації художньої гімнастики Ірини Вінер-Усманова, президента Федерації художньої гімнастики Татарстану Гульнари Ільдусовой і директора Центру гімнастики Лілії Шафеевой, переможці та призери змагань були нагороджені Кубками, медалями та пам'ятними подарунками.
Сюрпризом для глядачів церемонії закриття змагань став показовий виступ збірної Росії з художньої гімнастики, яку тренує особисто Ірина Вінер-Усманова.
Нагадаємо, Кубок Росії і чемпіонат Росії з художньої гімнастики стали черговим тестовим змаганням напередодні XXVII Всесвітньої літньої Універсіади 2013 року в Казані. У зв'язку з цим Виконавча дирекція «Казань 2013» змогла в повній мірі провести тестування спортивного об'єкта (Центру гімнастики) з точки зору організації змагань з художньої гімнастики. Крім того, була в черговий раз протестована квиткова програма, робота волонтерів, організація взаємодії із засобами масової інформації та багато інших функціональні напрямки.
Варто зазначити, що до старту Універсіади в Центрі гімнастики планується провести також тестове змагання зі спортивної гімнастики.
Департамент Медіа АНО «Виконавча дирекція« Казань 2013 ».

Думка адміністрації сайту hibiny.com може не збігатися з автором тексту. Ми не несемо відповідальності за надану інформацію.