«Зеніт» забив 4 голи в ворота «Уралу» і знову очолив турнірну таблицю РПЛ

« Зеніт »Впевнено обіграв «Урал» в домашньому матчі четвертого туру РПЛ.

Рахунок у грі першими відкрили гості: уже на 6-й хвилині Юрій Бавин точно пробив по воротах суперника з-за меж штрафного.

«Зеніт» забив 4 голи в ворота «Уралу» і знову очолив турнірну таблицю РПЛ   «   Зеніт   »Впевнено обіграв   «Урал»   в домашньому матчі четвертого туру РПЛ Зеніт - Урал. 0: 1. Юрій Бавин

Однак незабаром господарям вдалося відновити паритет завдяки діям Себастьяна Дріуссі . Через кілька хвилин форвард записав на свій рахунок дубль.

Зеніт - Урал Зеніт - Урал. 2: 1. Себастьян Дріуссі

У другому таймі з передачі Дріуссі відзначився Артем Дзюба . Як повідомляє InStat, аргентинець вперше в кар'єрі набрав 3 бали за системою «гол + пас» в одному матчі. Крім того, він став першим гравцем, кому вдалося встановити таке досягнення в цьому сезоні.

Зеніт - Урал Зеніт - Урал. 3: 1. Артем Дзюба

Четвертий гол у ворота «Уралу» забив Леандро Паредес .

Зеніт - Урал Зеніт - Урал. 4: 1. Леандро Паредес

Таким чином, «Зеніт», на рахунку якого вже чотири перемоги в нинішньому сезоні, повернувся на першу сходинку в турнірній таблиці РПЛ.

«Зеніт» (Санкт-Петербург) - «Урал» (Єкатеринбург) - 4: 1 (2: 1)

Голи: Дріуссі, 12 ( ВІДЕО ), 16 ( ВІДЕО ). Дзюба, 78 ( ВІДЕО ). Паредес, 89 ( ВІДЕО ). - Бавин, 6 ( ВІДЕО ).