Баварія зіграє з Челсі у фіналі ЛЧ

Серхіо Рамос після промаху ...

У Мадриді на стадіоні Сантьяго Бернабеу місцевий «Реал» оскаржував з мюнхенською «Баварією» путівку в фінал Ліги чемпіонів. Неабияка боротьба за місце під сонцем закінчилася перемогою «Баварії» в післяматчевій серії пенальті.

«Золота бутса» мадридців - Роналду відзначався, забивши вже на 6-й хвилині з пенальті і нокаутувавши знову Мануеля Нойєра на 14-й хвилині гри. «Баварія» зуміла відповісти на 27-й хвилині голом Роббена (пенальті).

Другий тайм пройшов «всуху». За підсумками двох зустрічей рахунок став 3 - 3 і обом командам потрібен був гол, який так і не був забитий в доданий час. У серії пенальті драматична розв'язка наступила в такий спосіб:

Реал (Мадрид) Гол / - Баварія (Мюнхен) Гол / - Роналду - Алаба гол Кака - Гомес гол Хабі Алонсо гол Кроос - Серхіо Рамос - Лам - Швайнштайгер гол

Гол Бастіана Швайнштайгера став вирішальним - «Баварія» перемагає по пенальті 3-1 і виходить у фінал Ліги чемпіонів.

Фінал Ліги чемпіонів відбудеться в Мюнхені 19 травня - «Баварія» битиметься з лондонським клубом «Челсі» за кубок чемпіонів.

Відзначимо, що мюнхенська «Баварія» стала першою командою, яка зіграє в фіналі Ліги чемпіонів у себе вдома. До цього на своєму полі грав лише італійський «Рома» в 1984 році в фіналі Кубка європейських чемпіонів.

Відео - Реал (Мадрид) 2: 1 (П-1: 3) Баварія (Мюнхен):