Дмитро Орлов закинув перші шайби в сезоні.

Дмитро Орлов закинув перші шайби в сезоні

Після двох домашніх поразок - від «Коламбуса» і «Арізони» - «Вашингтон», здається, почав приходити в себе. «Кепіталс» обіграли в гостях одного з лідерів Заходу - «Міннесоту», і зрозуміло, не обійшлося без російських хокеїстів.

Тільки на цей раз запалили НЕ Овечкін з Кузнєцовим, а захисник Дмитро Орлов.

На сьомій хвилині матчу він точно кинув з коханою точки капітана «Вашингтона» - цей гол став першим для Дмитра в сезоні.

А в середині третього періоду Орлов підтримав швидку контратаку "Кепіталс" і замкнув точну передачу Овечкіна.

Крім того, захисник взяв участь в головному повернення дня.

Тому Вілсона скоротили дискваліфікацію з 20 до 14 матчів за удар суперника в голову на предсезонке, і він відразу ж був заявлений на гру з «Міннесотою». На останніх секундах першого періоду нападник, якого поставили в трійку до Овєчкіну і Кузнєцову, закинув першу шайбу в чемпіонаті. Гол був зарахований, але в цьому ж епізоді гравець гостей отримав видалення за блокування воротаря.

Відзначимо, що без проходу і передачі Орлова цієї б шайби не було.

Вілсон, до речі, відзначив свій камбек не тільки голом, але і бійкою - у другому періоді він зчепився з Маркусом Фоліньо.

«Вашингтон» переміг - 5: 2, а Орлов визнаний першою зіркою матчу. Він утретє в енхаелівський кар'єрі оформив дубль і вдруге набрав 3 очки. Всього в цьому сезоні Дмитро вибив 5 (2 + 3) очок в 17 іграх.

«Найголовніше, що у нас вийшов хороший старт. В принципі, ми про це говорили, що перша гра на виїзді - вона дуже важлива. І «Міннесота» ще жодного разу не програла вдома (в основний час - прим Sports.ru) - так що ми повинні були зібрано почати і не втрачати шайбу, десь більше грати з нею в їх зоні. Думаю, у нас це вийшло. Потім ми просто продовжували нарощувати темп, і воротар у нас сьогодні дуже добре зіграв, і ми блокували кидки. Загалом картинка гри у нас була хороша, і головне зараз - встигнути відновитися до завтрашнього матчу », - прокоментував Орлов гру в інтерв'ю для Lysenkov TV .

Олександр Овєчкін та Євген Кузнєцов у матчі з «Уайлд» відзначилися тільки результативними передачами, а й їх вистачило для потрапляння в новини. Пас на Орлова перед голом Уїлсона став для Кузнєцова вже 200-м результативним в регулярки НХЛ, а передача Овечкіна на Орлова дозволила нападаючому вийти на восьме місце в історії ліги за очками серед європейців. У Олександра тепер 1142 (619 + 523) очка - стільки ж у шведа Нікласа Лідстрема. Очолює список Яромир Ягр, який набрав за час кар'єри в лізі тисяча дев'ятсот двадцять одна очко.