Історія клубу танців

Танцювально-спортивний клуб "Астра" працює в Києві з 1999 року. Керівники клубу бальних танців - Вероніка та Віталій Григорович мають педагогічне і хореографічну освіту, в минулому - танцюристи-професіонали, бронзові призери чемпіонату України в європейській програмі, срібні призери чемпіонату України за європейським шоу, в даний час тренери та судді, які мають професійні ліцензії світової професійної організації - WDDSC.

До приїзду в Київ, Вероніка та Віталій Григорович мали танцювальні клуби в містах Полтава та Кременчук, і дали дорогу в прекрасний світ спортивного бального танцю більш ніж 3000 чоловік, виховали понад 500 танцювальних пар.

Пари танцювально-спортивного клубу "Астра" успішно виступають на престижних міських, всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Серед них - переможці та призери національних чемпіонатів України, а також учасники та фіналісти найбільших міжнародних турнірів, таких як "Blackpool Dance Festival", "Austrian Open", "Italian Open", "Slovenian Open", "German Open", "Disney Land Cup "та багато інших.

У 2001 році клуб бальних танців "Астра" став срібним призером чемпіонату України за європейським формейшену і в цьому ж році брав участь на чемпіонатах світу і Європи, де зайняв 9 місце серед 26 кращих команд світу. Клуб підготував і виховав 2 майстрів спорту міжнародного класу, 12 майстрів спорту України, кандидатів у майстри спорту і розрядників.

Вихованка нашого клубу Олена Шоптенко виграла телевізійний проект на каналі 1 + 1 "Танці з зірками", виступаючи в парі з Володимиром Зеленським. Після цього вона брала участь ще в двох проектах: "Танці з зірками-2" з Максимом Неліпою і "Танцюю для тебе" з Василем Бондарчуком, в якому стала фіналісткою. Президент клубу Вероніка Григорович судила два проекти "Танцюю для тебе".

У 2006 році танцювальна пара нашого клубу Володимир Гончаров та Олена Шоптенко стали чемпіонами світу за версією IDSA в програмі 10 танців. В цьому ж році Володимир Гончаров та Олена Шоптенко в Італії стали чемпіонами світу за версією IDU в програмі латино-американських танців.

Їх одноклубники, Юрій Прохоренко і Марія Сукач виграли чемпіонат світу за версією IDU у віковій категорії юніори-2 в програмі європейських бальних танців. В даний час Юрій Прохоренко і Марія Сукач виграли на Україні в трьох вікових категоріях: молодь 1 і 2, і любителів в європейській програмі.

У 2008 році в Парижі на "Disney Open Cup" Юрій Прохоренко і Марія Сукач стали переможцями чемпіонату світу за версією WDDSC у віковій категорії молодь-1 в європейській програмі. Ще дві танцювальні пари СТК "Астра" були представлені в фіналі: у віковій категорії молодь-2 - Дмитро Дахнівський і Анна Сукач і в категорії ювенали - Віталій Григорович і Діана Бурковська.

Танцювальний клуб "Астра" має конкурсні пари E, D, C, B, A і S класів у всіх вікових категоріях, які є членами національної організації - Асоціації спортивного танцю України (АСТУ) і Союзу громадських організацій України (СГОСТУ).

Два-три рази на рік танцювальний клуб "Астра" проводить майстер класи та приватні уроки із запрошенням провідних педагогів світу. Клуб щороку організовує спортивно-тренувальні збори в літній період.

В даний час крім керівників клубу Вероніки і Віталія Григорович в танцювальний клуб "Астра" працюють ще педагоги - майстри спорту міжнародного класу Володимир Гончаров та Олена Шоптенко, майстри спорту України Юрій Прохоренко і Ігор Григорович, Дмитро Бойченко.

Ми запрошуємо Вас приєднатися до прекрасного світу бального танцю починаючи з 6 річного віку і без обмежень далі.

В програмі навчання танцям : Латино-американські танці - самба, ча-ча-ча, румба, пасодобль і джайв, танці європейської програми - повільний вальс, танго, віденський вальс, повільний і швидкий фокстрот, а також для першого року навчання елементи хореографії, загальнодоступних та естрадних танців .

У нашому клубі Ви придбаєте багато нових друзів. Ви можете пройти звичайний курс навчання школи бального танцю і будете вільно себе почувати на дискотеках і вечірках, а можете надовго або назавжди пов'язати себе з конкурсних спортивним танцем, виступати на концертах, конкурсах різного рівня, а може бути і стати чемпіоном. Танець - це один з видів людської діяльності, який вміщує в себе здоров'я, духовність, спорт і мистецтво. За допомогою латинських танців ви освоїте безліч ритмів і рухів, а європейських - заглибитися в світ інтелігентності і грації.