Кристал Палас - Ліверпуль. Фото-відео звіт

Привіт,

Як і обіцяв, стаю з вами фото і відео фрагментами з вечора походу на матч Кристал Палас - Ліверпуль. Роблю це виключно для того щоб ви могли подивитися на матч і все що відбувається перед ним з іншого ракурсу, адже футбол наживо і футбол по телеку це зовсім різні відчуття і сподіваюся моя передача цього відчуття через блог-пост доповнить вам картину світу АПЛ.

Для початку, тим хто тільки почав стежити за блогом, ну або раптом хто призабув, я вже робив такі пости з різних стадіонів, спочатку мій Ліверпуль винесли вперед ногами на Уемблі, потім як кращий клуб світу винесли в тій же обгортці, нещасний Вест Хем на Лондон стадіоні , Челсі на Стемфорд брідж , Навіть вдалося Спартак в Англії застати.

Відразу обмовлюся, все відео нижче ютуб показує в найгіршому якості, якщо це дратує, можна вибрати якість вище, аж до HDR, прям на самому ютуб кліпі.

Матч був винесений, на понеділок, а це значить я знову почав свій футбольний вечір з офісу, почав перевіряти пошту біля ліфта і єдине нове лист обдарував мене поглядом людини що приніс червоним перемогу, "Червоний одного разу, червоний назавжди!" як то кажуть в одній ліверпульської приказці

як то кажуть в одній ліверпульської приказці

Ну правда в той момент я цього ще не знав, а то що Сако захисник хороший, хоч і привозить, початок кілька турбувати, хороший маркетинговий хід від Кристал Палас, впевнений все ті хто виходив на матч з офісу в той же час, а було без 10 хвилин п'ятій вечора, подумали так само.

Отже поїхали, для початку в метро, ​​щоб потім сісти в міжміський електричку ... так-так, міжміський, Кристал Палас це не лондонський клуб, за великим рахунком, за аналогією з Росією, це Химки або чтот на зразок того.

Якщо раптом кому цікаво як такий міжміський поїзд виглядає то ось, валізи зліва докази того що КП НЕ лондонський клуб. Не дивуйтеся що народу так мало, я вийшов трохи зарано і був на стадіоні за години двасполовіной до початку матчу, так що вся основна натовп поїхала пізніше.

Через 25-30 хвилин шляху я на станції Norwood Junction, звідти 10 хвилин пешом до стадіону і ось він який район Кристал Паласа, милуйтеся самі, по дорозі найприкметнішим об'єктом виявилася старовинна церква, вона була найкрасивішою! Народу на вулиці мало, адже я приїхав рано, проте місце вже подтігвалісь.

Народу на вулиці мало, адже я приїхав рано, проте місце вже подтігвалісь

Не сказати що це типовий Лондон, з іншого боку таких районом повно, якийсь краще, який гірше, але в цілому це вважається вже далеко і не сказати що престижно.

У підсумку стадіон з'являється раптом, йдеш собі по житловому району з 2х поверхові будиночків різного року випуску і раптом опиняєшся перед стадіоном, причому в той момент вулиці ще не перегородили, можна було їздити, кажись почали перекривати пару кварталів навколо за годину до матчу.

Часу ще багато, народу мало, вирішив прогулятися навколо стадіону, показати який він навколо, та й фан-зону вони нову побудували, дивимося, правда телефон начудив з ДІФКУ і розмір кілька ужался, оригінали фоток я видалив, а шкода. В результаті нагодували мене смачним свежепожаренним бургером за £ 4.50, був задоволений!

50, був задоволений

За традицією скидаю відео з магазину атрибутики КП, що з фан-зони, у них є ще й інший, трохи далі, теж як би до стадіону примикає, він такий же невеликий і якщо порівняти з магазинами ТОП-клубів то різниця в площі напевно пропорційна різниці в популярності і класі команд.

Після фан зони вирішив прогулятися ще біля стадіону, все міг втриматися від уявлення клубу в його оригінальному вигляді, адже напевно багато хто з вас думають про КП як про досить великому клубі

Час було ще багато до матчу, години 2, тому я відійшов на пару кроків в місцевий паб, заправиться свежеразлівной Стелою. В паб речі не пускають поки квиток не покажеш, тому гарантовано будеш пити серед тих хто на футбол, хоча який ідіот піде в паб що в 20 метрах від стадіону в день матчу? (Зи, знову телефон начудив з розміром, буду обережний у слід. Раз)

Раз)

Заправитися і набравшись футбольного настрою отримав смс від того кого ви вже давно знаєте, це я звертаюся до моїх гравцям і шанувальникам турніру з АПЛ. Так-так, мій сусід, британський пенсіонер Роллі, що власник Сезонник на Вест Хем і та й взагалі власник цієї команди в моєму турнірі теж пішов на цей матч, можете подивитися на нього своїми очима нарешті ну подивитися який він прогнозист, справжня легенда! Я йому речі £ 2 програв в цій суперечці.

Оскільки ми з ним прийшли рано на футбол, то в кой-годи вдалося застати приїзд автобуса гостей, YNWA!

Моєму телефону гравців було видно трохи більше ніж мені, проте майже нічого не було видно, так що скину відео з виходом гравців у вигляді посилання . Ну що гравців надивилися, якщо хто хоче ще одне відео з видами біля стадіону подивитися то прошу сюди , Це вже за годину до матчу. На жаль сиділи ми з Роллі на різних трибунах, тому відправивши його на трибуну нижню я зайшов на свою верхню, за традицією відео з підтрибунних приміщень, знову я шукав пиво ...

Напившись і наївшись нарешті пішов дивитися стадіон, на цій трибуні я ні разу не сидів, було дуже цікаво який вид і очікування було набагато гірше того що я побачив, дуже красивий вид району навколо і самого поля з іншими трибунами, ніби в театрі на відкритому повітрі сидів

Ще одним відео з розминки втомлювати в стрічці не буду, просто залишу його у вигляді посилання ось тут і ось тут ! Краще покажу як гравці виходять з підтрибунного приміщення, там і дівки стоять раз'одетие, до речі якщо не помиляюся це єдиний стадіон де така група підтримки організовує вихід на стадіон, відео довгий правда вийшло, рано почав знімати!

Ну і початок матчу, мені зазвичай відразу цікава розстановка гравців, в цьому матчі відразу помітив як близько Кейта був до центрдефов Ліверпуля (якщо це був Вайналдум то звинувачуйте в усьому мій зір)))), він там так і ошиваються всю гру в тій зоні .

Рідкісний для першого тайму момент, Ліверпуль в контратаці, після фірмового відбору після пресингу, гол мав відбутися, але останній пас у Робертсона не задався, взагалі якщо він і Арнольд почнуть пасавать точніше, а вірніше сказати почнуть розуміти гравців атаки в зоні кіпера точніше, то голів буде в рази більше. Скільки найнебезпечніша атак так і не знайшли адресата і навіть не конвертувалися в небезпечний момент через це і не злічити .. Наприклад ось ще схожий момент , Вихід Ліверпуля після кутового у свої ворота.

Весь перший тайм Ліверуль качав з флангу на флангу, а Кристал Палас досить непогано з цим справлявся. Це відео я зняв для дещо іншого пропозиції про Ван Дейка, про який в самому кінці, а вийшло загальне уявлення про перший тайм.

Перший гол вдалося зловити на камеру, для початку реакція трибун на фол з карткою проти гравця Ліверпуля, звичні для першого тайму гойдалки, потім удар Мілнера, втомленого від цього дійства і наскільки нелогічним був цей удар, настільки нелогічним був фол Сако проти Салаха, небезпечно начебто не було, там легше було блокувати ніж намагатися відібрати м'яч. Взагалі я згоден з реакцією глядачів, мені теж здалося що Салах впав неприродно вперед, хоча Ролі, на секундочку сертифікований суддя FA, який встиг навіть поміркувати в якийсь із підвальних англійських ліг, сказав що фол був очевидний, він навіть до перегляду повтору в перерви не сумнівався в ньому

Мохамеда Салаха і до початку матчу не особливо вітали, а на перерву так і взагалі зауніжалі, правда що кричать я толком і не зрозумів, може ви розберете?

Вдалося також у другому таймі застати і перший небезпечний момент біля воріт Ліверпуля, Бентеке здавалося повинен був забивати, але як я вже і говорив, "Red once red forever, YNWA !!"

Гравцям Кристал Паласа не вистачало швидкості, не вистачало кмітливості, не вистачало класу чтоли, не вистачало їм вобщем, це відео практично найкраще що вони запропонували в позиційній атаці Ліверпулю

В результаті вдалося і другий гол зняти, КП тиснув як міг, а Мане в результаті зробив те що Салах не зміг зробити два або три рази в цьому матчі.

Ну і кінець матчу, примітно як один з тренерів Ліверпуля послав Салаха подякувати вболівальникам, але він так і не дійшов, до кінця, звично для цього матчу.

У підсумку ось що мені пригадується про цей матч, через 2 дні:

• Алісон крутий воротар, прям випромінює впевненість і всиляє спокій, після стількох років переживань це прям дуже радує. Гроші звичайно не мої, але так і хочеться сказати не дарма витратили!
  • Салах не в формі, в минулому сезоні його ніхто наздогнати не міг, а в цій грі він 3 рази один на один втік, один раз не забив, два інших його його наздогнали, хоч і з червоною карткою в один з них, тим не менш фактор Салаха все ще на полі, через його фланг Ліверпуль атакує більше і остання передача йде в основному на нього
  • Який же крутий Вірджілом, або Вёржіль, якщо писати близько до вимови англійською, він не тільки сам захищається як бог, а й взагалі виявляється постійно керує і захистом і опорної зоною, постійно пхає своїм гравцям навколо і направляє їх на позиції. Офігенний був трансфер в минулому сезоні, хоч і не без проблем, навіть Гомез поруч з ним добре грає)))
  • Ні Фірми ні Мане я особливо не помітив, намагався дивитися за ними, але що-т навіть нічого написати, не те що показати, так вже вийшло
  • Кейта дуже хороший, постійно рухається, постійно в потрібному місці, чергове круте придбання
  • Робертсон і Арнольд дуже хороші, за винятком останнього пасу, ще пару років і будуть елітними гравцями на даних позиціях
  • КП хороший, нікому просто не буде на Селхерст парку, молодець Ходжсон!

Все, сподіваюся тобі сподобалося, ходите на футбол, YNWA!

В паб речі не пускають поки квиток не покажеш, тому гарантовано будеш пити серед тих хто на футбол, хоча який ідіот піде в паб що в 20 метрах від стадіону в день матчу?