XXVI Чемпіонат Росії з гольфу

Оригінальний текст:   www

Завершився XXVI Чемпіонат Росії з гольфу, який у 2017 році проходив на чемпіонському поле гольф-клубу Links National. Лідери чотирьох раундів не дали шансів суперникам: Володимир Осипов став першим в історії російського гольфу п'ятикратним чемпіоном Росії з гольфу, Софія Анохіна вперше в кар'єрі завоювала «золото» чемпіонату і стала чемпіонкою країни з гольфу.

У перші два дні змагань на старт вийшли 88 гольфістів з 9 регіонів РФ (Москви, Санкт-Петербурга, Московської, Ленінградської, Свердловській, Ростовській, Курській, Тверській областей, Республіки Татарстан). Після другого раунду боротьбу продовжили тільки найсильніші спортсмени (всього 41 осіб) - ті, хто показав кращий результат. Фінальний раунд і урочисте нагородження пройшли 12 серпня. Софія Анохіна подякувала суперниць за гру: срібло завоювала 14-річна Наталія Гусєва, бронзу - Віра Маркевич. Всі троє гольфісток фінальний раунд грали в одному флайті. У чоловіків срібло у Андрія Павлова, бронзовим призером став Дмитро Матешиним.

За традицією офіційний банк Асоціації гольфу Росії - Росбанк вручив нагороду «надія Збірній», яку з рук керівника відділу корпоративної і соціальної відповідальності Росбанка Катерини Плужник отримала Софія Анохіна - в 2017 році спортсменка увійшла в топ-300 світового аматорського рейтингу (WAGR).

Керуючий партнер компанії Гольф-Профі, беззмінного промоутера турнірів АГР, Павло Злотник вручив подарунки спортсменам, які зробили протягом змагальних раундів hole-in-one (коли спортсмен забиває м'яч у лунку з одного удару): Костянтин Ліфанов зробив це в першому раунді на 3 лунці , Катерина Малахова, юніорка «Команда мрії», - в третьому раунді на 17 лунці.

У командному заліку золото - у Москви, срібло - у Московській області, бронза - у Ростовській області.

Організаторами змагання виступили Асоціація гольфу Росії і Міністерство спорту Російської Федерації. Чемпіонат Росії з гольфу пройшов за підтримки партнерів Асоціації: Об'єднаної металургійної компанії, Росбанк - офіційного банку Асоціації, Страхової компанії Геліос, компанії «Аерофлот-Російські авіалінії» і компанії «Фармстандарт». Воду учасникам турніру надала компанія «Шишкин ліс». Партнерами заходу стали: бренд одягу ZASPORT, офіційний екіпірувальника Олімпійської команди Росії; «Торговий дім Сергєєв і Ко»; інтернет-портал Гольф.ру. Промоутер турніру - компанія «Гольф-профі». Інформаційні партнери змагання: журнал Golf Digest, Світ вражень, Чемпионат.com, журнал City Magazine, Гольфмір, ІА МедіаПолюс, Life-InStyle.