«Луч-Енергія» - «Волгарь-Газпром» - 2: 1

Завершилася перша зустріч «Луча-Енергії» на передсезонному зборі в Туреччині Завершилася перша зустріч «Луча-Енергії» на передсезонному зборі в Туреччині. Суперником «жовто-синіх» став астраханський «Волгарь-Газпром». Матч завершився перемогою приморській команди - 2: 1.
Гра проходила на високих швидкостях, проте в першому таймі підопічні Леоніда Назаренка мали територіальну перевагу. На 25 хвилині після багатоходової комбінації, в якій взяли участь Дубенський, Данцев, Єгорову, м'яч отримав Федоров, який і зумів відкрити рахунок в матчі.
Після забитого гола, «Луч» не знизив темпу гри, команди демонстрували швидкісний футбол, однак, до перерви рахунок не змінився.
Після перерви в складі приморців відбулися зміни. Бурченко замінив Михальова. А замість Жданова на поле вийшов нападник Сержем Радоніч, який знаходиться на перегляді в таборі «жовто-синіх». Радоніч в 2004 році став учасником Олімпіади в складі збірної Сербії і Чорногорії, а також з 2003 по 2007 роки грав в белградському «Партизані». У складі цього клубу він провів 57 матчів, забив 33 голи.
Відразу після перерви «Волгарь» мав шанс зрівняти рахунок. Після подачі штрафного м'яч отримав Давидов, який послав м'яч у верхній кут воріт. Комаров в стрибку зумів відвести загрозу від своїх володінь.
Через п'ять хвилин гравці «Луча-Енергії» підтвердили стару футбольну істину і провели другий м'яч. З 50 по 52 хвилину вони виконали три кутових удару. Після здачі на зберігання третьої корнера відзначився Сержем Радоніч.
Після другого м'яча астраханці перехопили ініціативу і могли відквитати один м'яч. Однак перший удар по воротах відбив Комаров, після рикошету м'яч потрапив знову до гравця «Волгарь», проте, Зинов'єву вдалося вибити м'яч з лінії воріт.
Проте, на 90 хвилині команда з Астрахані зуміла звести перевагу «Луча-Енергії» до мінімального. М'яч, після прострілу потрапив в руку Данцева і суддя призначив пенальті. 11-метровий реалізував Максим Козлов.
Відзначимо, що в цьому матчі у складі «жовто-синіх» взяв участь японець Ракуяма Такаші, який виступав в 1 і 2 дивізіоні J-ліги Японії.
«Луч-Енергія» - «Волгарь-Газпром» - 2: 1.
Голи: Федоров, 25 - 1: 0. Радоніч, 52 - 2: 0. Козлов, 90 - 2: 1 (з пенальті).
«Луч-Енергія»: Комаров, Данцев, Зінов'єв, видалити, Хлєбніков (Колесников, 63), Дубенський, Шмаков, Єгоров, Бурченко (Міхальов, 46; Такаші, 70), Федоров, Жданов (Радоніч, 46).
«Волгарь-Газпром» (стартовий склад): Шелія, Марущак, Локтіонов, сидячи, Нестеренко, Калашник, Волков, Ятченко, Санніков, Давидов, Бровкін.