La Liga. «Жирона» - «Реал Мадрид» 1-4. Крупно і впевнено / Realmadrid.ru

У другому турі Ла Ліги «Реал Мадрид» з великим рахунком переграв на виїзді «Жірону», відправивши у ворота суперника чотири м'ячі, два з яких - з пенальті, реалізованих двома різними гравцями

У другому турі Ла Ліги «Реал Мадрид» з великим рахунком переграв на виїзді «Жірону», відправивши у ворота суперника чотири м'ячі, два з яких - з пенальті, реалізованих двома різними гравцями. У першому таймі господарі виглядали досить впевнено, на 17-й хвилині відкрили рахунок зусиллями Борха Гарсії і мали ще кілька небезпечних моментів, проте на 39-й хвилині Серхіо Рамос зрівняв рахунок з пенальті, призначеного за фол проти Марко Асенсио. На початку другого тайму Асенсио заробив ще один одинадцятиметровий, який реалізував вже Карім Бензема, вивівши свою команду вперед. У час, що залишився «вершкові» забили ще двічі: відзначилися Гарет Бейл і, вже з гри, Карім Бензема.

Голи: Борха Гарсія 17 '(1-0), Серхіо Рамос 39' (1-1) (пенальті), Карім Бензема 52 '(1-2) (пенальті), Гарет Бейл 59' (1-3), Карім Бензема 80 '(1-4).

«Жирона»: Яссін Буну - Педро Порро (Адай Бенітес 79 '), Бернардо Еспіноса, Хуанпу, Марк Муньеса - Пере Понс (Алеіш Гарсія 71'), Алекс Гранель, Давид Тимор - Борха Гарсія, Крістіан Порту, Ентоні Лосано (Крістіан Стуані 58 ').

«Реал Мадрид»: Кейлор Навас - Дані Карвахаль, Начо Фернандес, Серхіо Рамос, Марсело (Рафаель Варан 60 ') - Каземіро, Тоні Кроос, Іско (Лука Модріч 77') - Марко Асенсио, Гарет Бейл (Лукас Васкес 87 '), Карім Бензема.

Запасні: Ірайсос, Педро Алькала, Бек Син Хо, Патрік Робертс - Тібо Куртуа, Дані Себальос, Маркос Льоренте, Борха Майораля.

Тренери: Еусебіо Сакрістан - Хулен Лопетегі.

Арбітр: Хуан Мартінес Мунуера.

Попередження: Педро Порро 33 ', Бернардо Еспіноса 65' - Дані Карвахаль 67 ', Карім Бензема 86', Лукас Васкес 88 '.

26 серпня 2018. Жирона. «Монтіліві».

Наступний матч: в суботу, 1 вересня, о 21:45 за московським часом «Реал Мадрид» вдома зіграє з «Леганес» в рамках третього туру Ла Ліги.