Огляд гри. «Автомобіліст» відправили в кювет, попереду «Трактор» або «Ак Барс»

У понеділок магнітогорський «Металург» вийшов в наступний раунд плей-офф, перегравши в складному шостому матчі «Автомобіліст» з рахунком 3: 1.

Останній гол у серії Оскар Осала забив у порожні ворота.

Напередодні шостої гри Володимир Крикунов зважився на серйозні зміни в складі. У заявці не виявилося Якуба Коваржа, який несподівано захворів. Під «Металург» кинули Сохатская. Володимир Крикунов залишив поза заявкою свого однофамільця через травму спини, а також повернув Міхнова. Гості, природно, були заряджені на активну гру в першому періоді. Вони активно і взялися за справу. На 7-й хвилині Паре вискочив майже «один в нуль» і не знав, що робити з шайбою - в результаті кидок на щастя Василя не вийшов. Магнітогорци зрозуміли, що відсиджуватися в обороні собі дорожче, але в атаці їм мало що вдавалося створювати. Шайбою частіше володіли гості.

Атака у виконанні господарів не блищала стрункістю, хоча приємним сюрпризом стали підключення захисників. Дірки в обороні суперника були очевидні, для цього необхідно було додавати в швидкості.

На старті другого періоду Тимкин відкрив рахунок, отримавши пас-цукерочку від Денисова, який не став кидати, а зробив пас на порожні ворота, перед якими знаходився Євген - 1: 0. Магнітогорци вперше відкрили рахунок в серії.

Оборона «Автомобіліста» дала збій, в ній пішли розриви. І перша ланка на 24-й хвилині за це покарала суперника: Мозякин отримав пас на ближній п'ятак, але при першому кидку шайба зійшла з гака. Сохатський і захисник вже були на льоду, а тому капітану «Металурга» не склало труднощів другим кидком вразити порожні ворота - 2: 0.

«Металург» з кожною хвилиною посилював тиск на ворота суперника, в результаті чого гості залишилися в меншості. Ця серія взагалі досить нудна в плані відсутності силової боротьби, так що будь-які епізоди, пов'язані з грою в силовій манері, радували. Чібісов пішов як танк на п'ятак гостей і заробив вилучення. Здавалося, забивайте і робіть 3: 0, але гості відбилися і в контратаці, використовуючи помилку Шенфельда, втекли «два в один» і відіграли один гол - 2: 1. Після чого гра набула новий виток: гості відчули, що можна зрівняти. І понеслися вперед, запропонувавши господарям високу швидкість. У підсумку рахунок не змінився, хоча за кидками в другому періоді господарі перевершили суперника 13-3.

Однак уже на першій хвилині третього періоду Паре і Чайковські на дві третини виконали норму другого ігрового відрізка. Причому, в першому випадку Васю врятувала штанга. Гості тиснути. На відкладеному штраф більше хвилини возили шайбу по льоду. А потім ще й дві хвилини в зоні Магнітки. Було дуже тривожно. Вистояли!

Вистояли

За 7.12 до кінця контратака ланки осалить могла зумовити долю. Тимкин не замкнулася ближній кут воріт ... Наступний момент - видалення Дронова, і черговий шанс забити в більшості для підшефних Крикунова. Однак більшість у «Автомобіліста» так і не запрацювало.

«Металург» (Магнітогорськ) - «Автомобіліст» (Єкатеринбург) - 3: 1 (0: 0, 2: 1, 1: 0).

12 березня 2018 року. Магнітогорськ. «Арена« Металург ». 6974 глядача. Головні судді: Одіньш, Франё.

«Металург» (6): Кошечкин; Бірюков - Лі, Мозякин (к) - Ян Коварж - Вольські; Денисов - Півцайкін, Шенфельд - Еллісон - Чібісов (2); Береглазов - Терещенко, Кокарев (2) - Осала - Тимкин; Дронов (2), Платонов - Калетник - Казіонов; Швирьов.

«Автомобіліст» (4): Сохатський; Егорша (2) - Трямкін (к), Паренте - Кучерявенко - Миловзоров; Тимашов (2) - Лямін, Гарєєв - Торченюк - Міхнов; Василевський - Чайковські, Чесалін - Паре - Голишев; Мішарін, Кінг - Попов - Обідіна; РАССЕЙКИН.

Голи: 1: 0 Тимкин 2 (Денисов, Кокарев, 21.22), 2: 0 Мозякин 3 (Вольські, Коварж, 23.19), 2: 1 Миловзоров 2 (Паренте, 30.48), 3: 1 Осала 2 (59.28, П.В. .).

Кидки в площину воріт: 26 (7 + 13 + 6) - 28 (11 + 3 + 14). Більшість: 2 (0) - 3 (0). Блоковані кидки: 9-9. Силові прийоми: 13-14. Вкидання: 29-22. Тренери: В. Козлов - В.Крікунов.