NEWSru.com :: Шайби Овечкіна і Кузнєцова допомогли "Вашингтону" виграти третій матч фіналу у "Вегаса"

У третьому матчі фінальної серії Національної хокейної ліги "Вашингтон Кепіталз" здобув перемогу над "Вегас Голден Найтс". У першій за десять років домашній грі фіналу "столичні" виграли з рахунком 3: 1 за активної участі Олександра Овечкіна і Євгена Кузнєцова.

Капітан "Вашингтона" міг відкрити рахунок ще в першому періоді, коли Кузнєцов відмінною передачею вивів партнера один на один з воротарем, але Марк-Андре Флері відбив шайбу. Але після перерви російська пара форвардів все ж переграла канадського голкіпера. У хаотичної боротьбі перед воротами Овечкін в падінні відправив шайбу в ворота (1: 0). На рахунку Кузнєцова - передача.

Потім Євген сам відзначився голом. У контратаці три в одного він виявився на правому фланзі і кистьовим кидком вразив ціль (2: 0).

У третьому періоді "Вегасу" вдалося скоротити рахунок. Воротар "Вашингтона" Брейді Холтбі помилився в передачі, ніж моментально скористався Томаш Носек - 2: 1. Але незабаром Деванте Сміт-Пеллі відновив відрив, опинившись на самоті перед п'ятачком гостей - 3: 1.

Першою зіркою матчу був визнаний Євген Кузнєцов, на рахунку якого гол і результативна передача. форвард отримав пошкодження в попередній грі і його участь в третій зустрічі фіналу було під питанням.

Ця перемога дозволила "Вашингтону" повісті у фінальній серії з рахунком 2-1. Наступний матч фінальної серії між "Вашингтоном" і "Вегасом" пройде в ніч на вівторок за московським часом на арені "Кепіталз".