"Зеніт" відіграв два м'ячі в матчі з "Малагою"

Вольова нічия "Зеніту". фото AFP

"Зеніт" відіграв два м'ячі в матчі з "Малагою" https://cdn.segodnya.ua/img/article/3993/81_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/3993/81_tn.jpg 2012-11-21T21: 01: 45 + 02: 00 Футбол Пітерці зіграли в нічию в поєдинку Ліги чемпіонів

Петербурзький "Зеніт" зіграв внічию з іспанською "Малагою" в домашньому матчі 5-го туру групового раунду Ліги чемпіонів.

Зустріч, що пройшла в Санкт-Петербурзі, закінчилася з рахунком 2: 2. У першому таймі у іспанського клубу відзначилися Дієго Буонанотте (на 8-й хвилині) і Себастьян Фернандес (9). У пітерців голи забили Данні (49) і Віктор Файзулін (86).

"Зеніт" з 4 очками залишився на останньому місці в групі C і може позбутися шансів на вихід в наступну стадію турніру вже після матчу "Андерлехт" - "Мілан", який розпочнеться о 21.45. "Малага" набрала 11 балів і посідає перше місце в квартеті.