Швеція - Німеччина 1: 0, Фінляндія - Норвегія 5: 1 - хокей на Олімпіаді

1. Груповий етап хокейного турніру Ігор в Пхенчхані: Швеція - Німеччина 1: 0, Фінляндія - Норвегія 5: 1
  2. Швеція - Німеччина 1: 0
  3. Орфографічна помилка в тексті:

16 лютого 2018, 18:21 Переглядів:

16 лютого 2018, 18:21 Переглядів:   Груповий етап хокейного турніру Ігор в Пхенчхані: Швеція - Німеччина 1: 0, Фінляндія - Норвегія 5: 1   Фінляндія - Норвегія - 5: 1

Фінляндія - Норвегія - 5: 1. Фото AFP.

На Олімпіаді-2018 в Пхенчхані завершилися чергові матчі групового етапу чоловічого хокейного турніру .

Хокеїсти збірної Фінляндії завдали розгромної поразки команді Норвегії. Гра групи C пройшла в п'ятницю в Каннин і закінчилася з рахунком 5: 1 (1: 1, 1: 0, 3: 0) на користь фінів. У складі переможців дубль оформив Елі Толванен (17-я і 26-а хвилини), по шайбі закинули Вели-Матті Савінайнен (43), Самі Лепісто (48) і Сакарі Маннінен (57). Автором голу у норвежців став Патрік Торесен (7).

У заключному турі групового етапу в суботу фінські хокеїсти зустрінуться зі збірною Швеції, а норвезька команда в неділю зіграє зі збірною Німеччини.

Швеція - Німеччина 1: 0

Хокеїсти збірної Швеції обіграли команду Німеччини з мінімальним рахунком. Зустріч групи C відбулася в Каннин і завершилася з рахунком 1: 0 (1: 0, 0: 0, 0: 0). Єдину шайбу на другій хвилині закинув Віктор Стольберг.

У заключному турі групового етапу в неділю шведські хокеїсти, які здобули дві перемоги в двох матчах, зіграють зі збірною Фінляндії, а німці в цей же день зустрінуться з командою Норвегії.

Нагадаємо, що з 14 по 25 лютого на Олімпіаді-2018 в Пхенчхані проходить чоловічий хокейний турнір. Зірки українського хокею кожен день коментують для нас зіграні поєдинки і дають прогнози на матчі наступного дня.

Відмітимо, що повний розклад у всіх видах спорту на всі дні Олімпіади-2018 доступно на нашому сайті. Вибравши перетин дня і виду спорту, клікніть і отримаєте час початку подій.