Результати різних турнірів з рукопашного бою

20 травня Єревані (Вірменія) завершився традиційний міжнародний турнір з ушу 20 травня Єревані (Вірменія) завершився традиційний міжнародний турнір з ушу. Він проходив в двох напрямках цього виду спорту - саньшоу і таолу. Збірна Узбекистану з рукопашного бою щорічно бере участь в цьому престижному турнірі, брала участь у складі 7 осіб та все семеро не залишилися без призових місць.

У напрямку саньшоу переможцями стали Бобур Рахматов (- 75 кг), Сірожіддін Садриддин (- 75 кг серед юнаків), Асрор Носіро (- 60 кг серед юнаків). Срібним призером став Шохрух Умід (- 65 кг серед юнаків), Умід Пулатов завоював бронзову медаль змагань (- 80 кг). У напрямку таолу перемогу святкували підопічні Дільшод Базарова - Нодир Хасанов і Махсуд Баходиров.

Паралельно в Москві проходив міжнародний турнір серед прикордонників з рукопашного бою. У ньому брало участь 30 команд з 12 країн. Спортсмени нашої федерації в складі восьми чоловік показали хороші результати. Першим став Азам Хайдаров (- 90 кг), другу позицію зайняли Ойбек Ібрагімов (- 75 кг), Тимур Алімухаммедов (- 60 кг). Третє місце завоював Камол Ешонкулов (- 70 кг). За крок від п'єдесталу залишився Давроне Авалбаев (- 85 кг).

Тижнем раніше спортсмени федерації рукопашного бою Узбекистану брали участь в міжнародному турнірі в Україні. Двоє спортсменів, які захищали честь країни - Рустам Магдієв (- 70 кг) і Музаффар Юсупов (- 80 кг) завоювали срібні медалі. Крім того, техніку Музаффара Юсупова визнали найкращою на турнірі, нагородивши Кубком.

Тепер спортсмени федерації готуються до Кубку Світу в Філадельфії (США) і чемпіонату світу в Угорщині, повідомляє Республіканський Фонд Розвитку Східних Єдиноборства.

джерело: Anons.uz