Деякі результати Чемпіонату світу з тайського боксу серед дітей та юніорів 2013 для збірної з Росії

У Стамбулі (Туреччина) 15 по 17 березня пройшов Чемпіонат світу з тайського боксу серед дітей та юніорів У Стамбулі (Туреччина) 15 по 17 березня пройшов Чемпіонат світу з тайського боксу серед дітей та юніорів. На змаганнях, за даними Турецької федерації тайського боксу, були присутні 400 юних тайбоксера з сорока країн світу. У віковій групі «юніори» Росія посіла перше командне місце.

Величезну роботу виконали учасники збірної Росії з Нижнього Новгорода, завоювавши 2 золотих (Руслан Рибаков і Віктор Кудряшов) і одну срібну медаль. Величезну роботу виконали учасники збірної Росії з Нижнього Новгорода, завоювавши 2 золотих (Руслан Рибаков і Віктор Кудряшов) і одну срібну медаль (Артем Вікторов). Мало того Переможець Першості Світу в вазі до 71 кг - Руслан Рибаков удостоївся звання кращого боксера змагань. На шляху до золотої медалі Руслан здобув чотири перемоги над шведським, хорватською, українським і в фіналі турецьким юними спортсменами з тайського боксу. Хороший результат показала юнацька збірна Росії - нижегородец Михайло Рекунов в фіналі здобув перемогу над англійцем і завоював золото Першості Світу серед юнаків. Тамерлан Шехкерімов з Нижнього Новгорода дійшов до півфіналу, в якому зустрівся з представником Таїланду, традиційно найсильнішими спортсменами в тайському боксі. Тамерлан гідно боровся за перемогу, але поступився і був нагороджений бронзовою медаллю.

Дві срібні медалі завоювали юні кубанські бійці - Едуард Проценко (15-17 років, вагова категорія 57 кг) та Рамазан Муртазалієв (12-14 років, в / к 42 кг Дві срібні медалі завоювали юні кубанські бійці - Едуард Проценко (15-17 років, вагова категорія 57 кг) та Рамазан Муртазалієв (12-14 років, в / к 42 кг.).

Це не всі підсумки Чемпіонату світу з тайського боксу серед дітей та Юнор. Слідкуйте за новинами на нашому сайті.

За матеріалами сайтів: muaythai-nnov.ru, yuga.ru і ifmamuaythai.org