• трибун
  • ІТАР-ТАСС
  • КДК

Архів

Дивитися за сьогодні 2012 2011 2010 2009 2008 Петарду, ранівшую воротаря "Динамо", фанатка пронесла в вагіні Південний Федеральний 21:00

18.11.2012 - 21:29
За даними підмосковній поліції, петарди на матч "Динамо" - "Зеніт" дівчата-фанатки пронесли внутрішньопорожнинних способом.
Підтвердженням цьому стали знайдені в жіночому туалеті хімкінського стадіону презервативи, в які, за даними поліції, були упаковані вибухові речовини для безперешкодного проносу на стадіон.
Нагадаємо, що, за даними відеоспостереження, поліція затримала 3 п'яних
футбольних фанаток, одна з яких кинула петарду, тимчасово осліп голкіпера москвичів Антона Шунін. Матч був перерваний на 37-й хвилині. За регламентом перегравання неможлива: однією з команд має бути зараховано поразку.
Належність горе-уболівальниць до фан-клубу московського "Динамо" малоймовірна.

Вболівальниця пронесла петарду на матч "Зеніт" - "Динамо" в контрацептивів РосБізнесКонсалтинг 17:54

Як виявилося, фанатка сховала піротехніку в презерватив, а той вкрила у власному тілі.
Нагадаємо, 17 листопада під час матчу "Динамо" - "Зеніт" в трибуни гостей був скинутий фаєр, який потрапив під ноги голкіпера москвичів. В результаті інциденту воротар отримав опік рогівки і змушений був залишити поле.
Керівництво санкт-петербурзької команди засудило подію. Разом з тим, глава прес-служби синьо-біло-блакитних Дмитро Гусєв заявив, що відповідальність за те, що трапилося несе московське "Динамо", в обов'язки якого входить організація матчу.

В "Зеніті" впевнені: за зрив матчу має відповісти "Динамо" Полит.ру 16:41

Петербурзький футбольний клуб "Зеніт" впевнений, що за те, що сталося на матчі з "Динамо" столичному клубу має бути зарахована технічна поразка, так як саме він був організатором матчу, який був перерваний через витівки фанатів. Про це, як передає РІА Новини, заявив прес-секретар "Зеніту" Євген Гусєв.
У керівництві "Зеніту" впевнені, що в поганій організації матчу винувато "Динамо", зазначив Гусєв. "По-перше, на стадіоні були відсутні нормальні доглядові заходи, по-друге, квитки продавалися кому попало, і для їх покупки, в тому числі і через інтернет, не потрібно було пред'являти паспорт. Наскільки нам відомо, у служби безпеки московського" Динамо " немає відеозйомки, яка доводить винність підозрюваних дівчат.

Фанатів, затриманих після скандального матчу в Хімках, відпустили МТРК Мир 15:48

Як повідомляє начальник прес-служби ГУ МВС Росії по Московській області Євген Гільдєєв, за фактом нанесення травм Шуніну було порушено кримінальну справу за статтею "хуліганство".
Нагадаємо, матч 16-го туру чемпіонату Росії з футболу "Динамо" - "Зеніт", що проходив на стадіоні "Арена Хімки", був зупинений на 37-й хвилині через кинуту з гостьової трибуни петарди.

"Динамо" і "Зеніт" знайшли винних у зриві матчу НТВ 15:19

У московському "Динамо" вважають, що петарду, від якої постраждав голкіпер Антон Шунін, на поле кинула фанатка "Зеніту", а не провокатор, який підтримує іншу команду.
З повідомлення прес-служби "Динамо": "Петарда була кинута з боку
трибуни шанувальників петербуржців, за деякими даними, це зробила дівчина. Вболівальники "Зеніта" тріумфували, коли Шунін впав, скандували образи на його адресу. Якби це був провокатор, фанат "Динамо", то гості з Північної столиці засудили б його. А тут, навпаки, раділи "удачі" товариша ".

Вболівальниці пронесли петарди на матч "Динамо" - "Зеніт" внутрішньопорожнинних способом Sports.ru 15:18

Петарди, які використовували вболівальники "Зеніту" під час матчу 16-го туру прем'єр-ліги проти "Динамо", були пронесені на стадіон внутрішньопорожнинних способом.
За даними правоохоронних органів, піротехніка була пронесена на стадіон дівчатами, які використовували для цього близько двох десятків презервативів, повідомляє "Інтерфакс".
Нагадаємо, що одна з пронесених петард вибухнула біля воротаря "Динамо"
Антона Шунін, який в результаті інциденту отримав опік рогівки і пропустить близько 10-12 днів.
Раніше поліцейські допитали трьох підозрюваних у киданні петарди на поле, однак жодна із затриманих дівчат не визнала свою провину. Пізніше всі підозрювані були звільнені і відправлені в Санкт-Петербург.

Поліцейські відпустили всіх затриманих на футбольному матчі "Динамо" - "Зеніт" в Хімках Радіо Ехо Москви 14:37

Як повідомив РІА "Новости" джерело в правоохоронних органах, особистість, що кинула петарду на стадіон, встановити не вдалося. Раніше анонімні співрозмовники говорили, що головна підозрювана - дівчина. Її розгледіли на записах камер зовнішнього відеоспостереження, але встановити особу не змогли, і були затримані 3 підозрюваних.
За неофіційною версією, вболівальниця пронесла піротехніку в собі. Поліцейські в жіночому туалеті виявили близько двох десятків презервативів.
Петарда вибухнула біля ніг динамівського голкіпера Антона Шунін. З опіком очей він був госпіталізований. Сьогодні вдень його виписали з лікарні. Йому прописаний курс лікування.
Матч напередодні був перерваний.

За фактом інциденту на матчі "Динамо" - "Зеніт" порушено кримінальну справу UA-футбол 13:35

Поліція порушила кримінальну справу за фактом вибуху петарди біля воротаря московського "Динамо" Антона Шунін під час матчу 16-го туру російської Прем'єр-ліги проти пітерського "Зеніту". Про це повідомляє агентство ІТАР-ТАСС з посиланням на прес-центр МВС Росії. Повідомляється, що кримінальну справу порушено за статтею КК РФ "Хуліганство", максимальний термін по якій складає п'ять років позбавлення волі.
Нагадаємо, що матч "Динамо" і "Зеніта" був зупинений на 36-й хвилині, після того, як на поле кинули петарду, яка вибухнула під ногами Антона Шунін. В наслідок у Шунін були виявлені проблеми із зором і слухом. Подальшу долю цього матчу визначить засідання КДК РФС.

Фанатку посадять на 5 років за осліп воротаря "Динамо" петарду Весті.uz 8:49

Через кинуту з трибуни під час матчу з "Зенітом" петарди, засліпив воротаря московського "Динамо" Антона Шунін порушено кримінальну справу.
На даний момент до правоохоронних затримала трьох дівчат, одна з яких кинула петарду на поле. З'ясовується, хто саме з затриманих зробив цю витівку. Винну чекає покарання до п'яти років.
Всього за вчинення різних правонарушеніяй в Хімках і Клину арештовані 92 футбольних уболівальників

Кинула петарду у воротаря "Динамо" зафіксувала відеокамера Російська служба новин 1:06

Вони затримані. На відеокадрах, які Life News, добре видно, як за кілька хвилин до кидка молоді люди перешіптуються між собою і подають один одному сигнали. Вже через хвилину голкіпер "Динамо" Антон Шунін впав на землю, схопившись за обличчя.
Якість відео досить висока, і особи уболівальників добре видно. Слідчі збираються порушити кримінальну справу за статтею "Хуліганство". Максимальне покарання за цією статтею - 5 років ув'язнення.
У потерпілого воротаря опік рогівки ока. Крім того, він став гірше чути. Голкіпер не зможе тренуватися як мінімум 10 днів. Зараз футболіст в лікарні.
"Зеніту" можуть зарахувати технічну поразку.