Відео голів серія пенальті Іспанія - Росія в 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу 2018

Іспанці відкривають рахунок. фото AFP

Огляд матчу 1/8 фіналу Іспанія - Росія на ЧС-2018 https://cdn.segodnya.ua/img/article/11511/83_main_new.1530459241.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11511/ 83_tn.1530459241.jpg 2018-07-01T20: 50: 01 + 03: 00 Новини Росіяни забивали голи і в свої, і в чужі ворота

У неділю, 1 липня, на чемпіонаті світу з футболу пройшов матч 1/8 фіналу. У Москві на стадіоні "Лужники" господарі турніру зустрічалися з іспанцями. Іспанія вийшла в 1/8 фіналу з першого місця в групі, а росіяни - з другого. Ми провели онлайн-трансляцію матчу Іспанія - Росія з фото та коментарями ключових моментів гри.

Іспанці першими відкрили рахунок. На 12-й хвилині після навісу з кутового Сергій Ігнашевич в боротьбі з Серхіо Рамосом відправив м'яч у свої ворота. Таким чином, Ігнашевич став автором самого вікового автоголу в історії чемпіонатів світу.

Однак до перерви росіяни зуміли зрівняти рахунок. Після подачі з кутового Артем Дзюба пробивав головою і влучив у руку Піке. Рефері призначив пенальті, який чітко реалізував Дзюба.

Основний і додатковий час завершився внічию, а серію пенальті виграла Росія.

Чемпіонат світу в Росії пройде з 14 червня по 15 липня в 11 містах. Повний розклад матчів ЧС-2018 доступно на нашому сайті.