Збірна України залишила чемпіонат Європи на стадії чвертьфіналу

Збірна України в чвертьфінальному поєдинку чемпіонату Європи з футзалу з рахунком 0: 1 програла команді Іспанії і покинула турнір. Єдиний точний удар в матчі в складі семиразових переможців Євро на 17-й хвилині першого тайму завдав Пола, красивим ударом відправивши м'яч у дальню дев'ятку воріт Євгена Іваняка.

Варто відзначити, що підопічні Олександра Косенка весь матч грали досить дисципліновано, накриваючи суперника на всіх ділянках майданчика. Однак, українці багато фолили, назбиравши три порушення вже за стартові п'ять хвилин. Через це їм далі довелося бути акуратніше, щоб відтягнути п'ятий фол, який вже пробивався б.

Можливо, ця дисциплінованість в обороні позначилася на атакуючих діях збірної України, адже створити щось креативне біля воріт Седано все ніяк не вдавалося. У другій половині другого тайму тренерський штаб українців став випускати п'ятого польового, але ефективності це не принесло, адже, незважаючи на чисельну перевагу польових гравців, рух в атаці збірної України було слабким, що не дозволяло створювати небезпечні моменти.

Фінальна сирена застала команди на половині поля України, при введенні м'яча з-за бокової лінії іспанцями.

Таким чином, збірна України продовжила свою невдалу серію на чвертьфінальних стадіях чемпіонатів Європи, де після введення цього раунду плей-офф, ніяк не може його подолати.