Офіційний сайт Локомотив Ярославль | Інсбрук-2012: Росія розгромила Австрію

У третьому матчі групового турніру перше в історії юнацьких зимових Олімпійських Ігор збірна Росії зустрічалася з господарями Олімпіади - австрійцями. Хокейну збірну цієї альпійської країни не можна віднести не те, що до законодавців мод, а й просто до постійних учасників головних турнірах як на дорослому і молодіжному, так і на юніорських рівнях. Старт цього турніру підтвердив, що і на цей раз австрійці навряд чи будуть розраховувати на щось більше, ніж просто участь - в матчі відкриття господарі програли фінам з рахунком 0: 3, а не наступного дня були розгромлені американцями з рахунком 7: 2.

Однак, перший період матчу Росія - Австрія вийшов дещо несподіваним: європейці зусиллями головним чином свого голкіпера Томаса Будуючи змогли відбити стартовий натиск росіян, а потім осміліли і почали загрожувати воротам Сергія Коробова, який грав з перших хвилин у збірної Росії. Після видалення капітана російської збірної Івана Николишина, що сталося на 13-й хвилині першого періоду, австрійцям і зовсім вдалося забити - відзначився Стефан Гаффаль. Саме за рахунку 1: 0 на користь господарів Олімпіади і завершився перший період. Причому, перекидали наші хокеїсти збірної Австрії не набагато - 11 кидків у ворота у росіян проти 8 у австрійців.

Природно, такий стан справ не могло влаштовувати росіян, і вже на другій хвилині другого ж періоду нападаючий ЦСКА Станіслав Кондратьєв забив перший російський гол в цьому матчі. Як виявилося, ця шайба стала відправною точкою не просто перемоги, а справжнього розгрому. Через три хвилини «армієць» Андрій Свєтлаков виводить росіян вперед, ще через шість відрізняється Іван Николишин, а за дві хвилини до кінця другого періоду відзначається і нападник казанського «Ак Барса» Олександр Протаповіч. 4: 1 після другого ігрового відрізка, 21: 4 за кидками, і майже всі вже ясно. Чи не зрозумілий тільки остаточний рахунок.

За 3 з половиною хвилини третього періоду в ворота австрійців влітають три шайби. Їх авторами стали Ілля Зінов'єв ( «Трактор»), все той же Николишин і Євген Свечников з «Ак Барса». Після того, як рахунок став 7: 1 місце в воротах збірної Росії зайняв Максим Третяк, а його партнери продовжили огрочать Томаса Будуючи. Дублі оформили Протаповіч і Свечников, одну шайбу провів захисник «Трактора» Олександр Мікуловіч, а Іван Николишин оформив хет-трик.

11: 1, збірна Росії перемагає австрійців і гарантує собі вихід в півфінал. 18 січня росіяни зіграють заключний матч групового турніру, суперником по якому стануть американці.

Якщо говорити про статистичні показники підопічних Павла Бауліна в цій зустрічі, то, безумовно, головним героєм став Іван Николишин, до своїх трьох шайб додав одну гольову передачу, а Максим Лазарев, Ілля Зінов'єв і Олександр Протаповіч набрали по 3 очки.

Захисник «Локомотива» -96 Єгор Цвєтков балами за результативність НЕ отметітлся (передача при першому російському взяття воріт була записана на Цвєтков помилково - прим.авт.), Але зате заробив показник корисності «+3». Всього в трьох зіграних матчах у Єгора 2 (1 + 1) очки при показнику корисності «+5» і двох хвилинах штрафу.

Всього в трьох зіграних матчах у Єгора 2 (1 + 1) очки при показнику корисності «+5» і двох хвилинах штрафу