Боєць Олександр Ємельяненко відмовився від поєдинку в Єкатеринбурзі через стару травму

Олександр Ємельяненко скасував бій через стару травму ліктя

Російський боєць змішаного стилю Олександр Ємельяненко відмовився від участі в турнірі RCC 5 (Russian Cagefighting Championship). Причина - рецидив травми ліктя. Замість Ємельяненко битися з Франсімаром Баррозу буде інший російський боєць - Михайло Мохнаткіна.

Мохнаткіна дебютував у професіоналах в 2010 році. З тих пір він провів 15 боїв, 11 з яких виграв, а два бої були визнані нічийними. У російському рейтингу Михайло йде на 13-му рядку і відстає від Олександра Емельяненко на шість позицій. При цьому Мохнаткіна вже виступав на турнірі RCC 3, де виграв технічним нокаутом у Клебера Сільви. До бою з Баррозу він підходить з серією з двох перемог. Крім того, в цьому році він став чемпіоном Європи з самбо і бронзовим призером чемпіонату світу.

Крім того, в цьому році він став чемпіоном Європи з самбо і бронзовим призером чемпіонату світу

Михайло Мохнаткіна дебютував у професіоналах в 2010 році, провів 15 поєдинків, в яких здобув 11 перемог

В активі бразильця Баррозу на цей момент налічується 29 поєдинків, в тому числі і в американських промоушену UFC і PFL. Бій з Мохнаткіна стане для нього першим у Росії.

Всього на турнірі RCC 5 відбудуться 13 поєдинків за участю бійців з Росії, США, Бразилії, Німеччини та Казахстану. Змагання призначені на 15 грудня на майданчику КРК «Уралец».

В RCC 5 візьме участь і уральський Халк Іван Штирков. він зустрінеться з бразильцем Тьяго Сілвою .

Текст: Роман Мар'яненка