Дивитися футбол: Шахтар - Рома - відео голів - сьогодні (огляд матчу) - 21.02.2018 - Rusdialog.ru

21 лютого можна вважати доленосним днем ​​для донецького "Шахтаря". Вийшовши на поле ОСК "Металіст" в Харкові окриленої від емоцій, команда змогла перебороти обставини і здобути красиву перемогу над італійською "Ромою".

Гравці донецького "Шахтаря", в середу, 21 лютого, зіграли перший матч 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів Паулу Фонсека проти римської "Роми". В УЄФА підклали підопічним Паулц Фонсекі "свиню", призначивши на гру арбітра Вільям Коллама, який судив зустріч "горяняков" з "Баварією", нагадаємо, та сумнозвісна зустріч закінчилася з рахунком 0: 7 на користь останніх, видаленням захисника Кучера і 11- метровим ударом у ворота Пятова. Деякі побоювання були і перед домашнім матчем з італійцями, але вони зазнали краху.

як повідомляє Діалог.UA , Зустріч почалася з яскравого моменту у центрфорварда Ферейри і півзахисника Фреда - їм не вдалося замкнути простріл Ісмаїлі, передає "Російський Діалог". Перший тайм проходив в напрузі: "Рома" багато атакувала, "Шахтарю" поки не було чим відповісти. Градус виріс до межі, коли на 21-й хвилині небезпечно бив боснієць Едін Джеко. Вже на 41-й хвилині перевага гостей втілилася в гол - серія помилок захисників дозволила римлянам провести комбінацію, Перотті зіграв в центр на Джеко, той знайшов Юндера, який вдарив прямо в Пятова - голкіпер намагався відбити, але м'яч, вдарившись об руки, влетів в ворота.

У другому таймі гравці "Шахтаря" взялися виправляти помилки. На 52-й хвилині Ракицький все видом показав, що не знає, куди віддавати пас, потім раптово послав кругляш довгою розкішною передачею на Феррейру, той "прокинув" Маноласа і вдарив повз Аліссон, порівнявши рахунок. Далі була запекла боротьба, шикарний удар Тайсона, який потягнув діючий перший номер збірної Бразилії. Але удача, як кажуть, любить сильних. Марлос накрутив півкоманди і був збитий біля штрафного, італійці довго топталися в стінці, не бажаючи бачити лінію, накреслену суддею, - дотопталісь. 71-я хвилина м'яч після удару Фреда від поперечини влітає у ворота - без шансів для голкіпера.

Шахтар міг забити ще, але головне, що не пропустив - 2: 1. Потрібна перемога перед вояжем в Рим.

Нагадаємо, на шляху до плей-офф "Шахтар" здолав "Фейеноорд" і " Наполі ".