"Ліверпуль" - "Челсі" - 1: 2. Кубок Англії. Фінал / Новини / Чемпіонат Англії з футболу (Прем'єр-ліга) / Футбол / Спорт-Експрес в Україні

Кубок Англії
фінал
"Ліверпуль" - "Челсі" - 1: 2 (0: 1)
Голи: Рамірес, 11 (0: 1). Дрогба, 52 (0: 2). Керролл, 64 (1: 2).
"Ліверпуль": Пепе Рейна, Джонсон, Аггер, Шкртел, Енріке, Джеррард, Спірінг (Керролл, 55), Хендерсон, Даунінг, Белламі (Кайт, 78), Суарес.
"Челсі": Чех, Жозе Босінгва, Іванович, Террі, Коул, Обі Мікел, Лемпард, Рамірес (Мейрелеш, 76), Мата (Малуда, 90), Калу, Дрогба.
Попередження: Обі Мікел, 38. Аггер, 45. Суарес, 83.
Суддя: Дауд.
Фінал 131-го в історії Кубка Англії стартував в дуже розміреному темпі, обидві команди намагалися не ризикувати. Тим більше дивним став гол Раміреса вже на 11-й хвилині: бразилець отримав пас на хід від Хуана Мати і, скориставшись нерозторопністю Хосе Енріке, послав м'яч у ближній кут. Рейна такого повороту подій явно не очікував, вже почавши падати в протилежну сторону. Відразу ж після цього Белламі бив в упор з близької відстані, але влучив у Івановича. До перерви у підопічних Кенні Далгліша більше шансів відігратися не було. Втім, як і у команди Роберто Ді Маттео.
Зате другий тайм вийшов куди багатшим на події! Для початку Дрогба здорово прийняв м'яч в штрафній і послав його між ніг Шкртел точно в дальній кут. 2: 0, і здалося, що інтрига померла остаточно ... Однак на те він і Кубок Англії: банальних за сценарієм матчів тут просто не буває. Все змінив вихід на поле Енді Керролла. Високорослий форвард відразу ж взявся терзати оборону "синіх", чіпляючись за кожен м'яч. І вже на 64-й хвилині один м'яч "Ліверпуль" відіграв: Керролл нехай трохи незграбно, але все ж обіграв Террі і розстріляв ворота Чеха. Розстановка сил повністю змінилася: "Челсі" тепер, не соромлячись, став діяти "на відбій", а "Ліверпуль" все нагнітав і нагнітав тиск.
Кульмінація настала на 82-й хвилині, коли Керролл пробив головою з близької відстані. Чех удар відбив, але, схоже, вже за лінією воріт. Гравці "червоних" почали щосили святкувати успіх, але яке ж було їхнє розчарування, коли боковий арбітр показав, що гола не побачив. "Ліверпуль" не здався, але таких шансів більше не мав. Епізод, без сумніву, знову підніме хвилю суперечок про те, чи необхідно впровадження комп'ютерних технологій в сучасному футболі. Але подібні проблеми анітрохи не хвилюють тепер "Челсі", який завоював свій сьомий Кубок Англії і у відмінному настрої відправиться в Мюнхен на фінал Ліги чемпіонів.