NEWSru.com :: Лукаш Подольські виводить Німеччину в 1/4 фіналу

Німеччина - Швеція

Збірна Німеччини на "Мюніхштадіоне" перемогла футболістів Швеції з рахунком 2: 0 і першою вийшла в чвертьфінал чемпіонату світу. Команда Юргена Клінсманна відмінно розпочала зустріч і вже в самому дебюті завдяки двом м'ячам Лукаша Подольські заклала фундамент майбутнього успіху.

"Мюніхштадіон". Суддя: Карлос Сімон (Бразилія).

Німеччина 2: 0

Швеція

Подольські 3, 12

Фаворитами в цьому матчі вважалися німці, які в групі перемогли команди Коста-Ріки , Польщі і Еквадору і вийшли в 1/8 фіналу з першого місця.

Шведи виступили в своєму квартеті скромніше, але обійшлися без поразок: нічиї з Тринідадом і Тобаго і Англією , А також перемога в суперечці з Парагваєм .

ЧС-2006: Склад учасників, результати і розклад

Початок у збірної Німеччини вийшло феєричним! Зв'язка Клозе - Подільський просто "розтерзала" оборонні порядки скандинавів. Вже на 3-й хвилині Мирослав Клозе, вискочивши один на один з голкіпером, завдав прицільного удару - Андреас Ісакссон загрозу відвів, однак Лукаш Подольські зміг добити м'яч в шведські ворота - 1: 0. Поки очевидці усвідомлювали, що сталося німці створили ще один гол: Клозе "зібрав" в штрафному майданчику трьох захисників і віддав пас Подольські, який бездоганно відправив м'яч у ціль - 2: 0. Сталося дана подія на 12-й хвилині зустрічі.

Збірна Німеччини, швидко повівши в рахунку, не тільки не зупинилася на досягнутому, а й збільшила асортимент своїх атак - в хід пішла "далека артилерія". М'ячі, пущені Баллаком, Шнайдером, Фрінгсом, Швайнштайгер, "свистіли" поруч з каркасом воріт, залишаючи тим самим шведам шанси на порятунок. Правда, на 35-хвилині ці шанси стали примарними - Тедді Лючич після другої жовтої картки був змушений покинути поле.

До речі, перші серйозні моменти скандинави створили лише перед самою перервою, але спочатку небезпечний удар Златана Ібрагімовича відбив Йенс Леманн, а потім "помарку" голкіпера німецької збірної виправили захисники.

Другий тайм почався не менш цікаво: на 52-й хвилині Хенрік Ларссен заробив пенальті, але, на жаль, для шведських уболівальників реалізувати його не зміг, запустивши м'яч вище поперечини. Німці відповіли гідно - через три хвилини Міхаель Баллак перевірив на міцність стоку воріт Андреас Ісакссона.

Після цього спалаху активності градус матчу став знижуватися. Німці вирішили діяти більш раціонально - вони вже не настільки жваво мчали в атаку, та й обороні стало приділятися значно більше уваги. У підсумку на тлі першого тайму друга половина вийшла не такою яскравою, але німецькі любителі футболу від цього не надто засмутилися, адже Німеччина дбайливо зберегла переможний рахунок і першою отримала право зіграти в ¼ фіналу.

Її суперник визначиться пізніше в суперечці Аргентини і Мексики.