Росія програла Словенії та теж пропустить ЧС

Росіяни не змогли здолати Словенію. За підсумками двох матчів - 2: 2, але словенці забили гол на виїзді. фото AFP

Росія програла Словенії та теж пропустить ЧС Сьогодні | Спорт https://cdn.segodnya.ua/img/article/259/81_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/259/81_tn.jpg 2009-11-18T23: 48: 57 + 02 : 00 Футбол Команда Хіддінка завершувала матч удев'ятьох, а результат дуелі вирішив єдиний гол Златко Дедіча

Збірна Росії не змогла пройти в плей-офф ЧС-2010 команду Словенії. Перемігши в першому матчі в Москві з рахунком 2: 1, підопічні Гуса Хіддінка на виїзді поступилися з мінімальним рахунком - 0: 1. У ПАР поїдуть словенці за рахунок гола, забитого на чужому полі.

Єдиний гол на 44-й хвилині зустрічі забив Златко Дедіч, який замкнув навіс з правого флангу.

Відзначимо, що росіяни завершували матч удев'ятьох. На 67-й хвилині за грубу гру проти голкіпера і після бійки на полі був видалений Олександр Кержаков, а на останніх хвилинах матчу Юрій Жирков отримав другу жовту картку.

Нагадаємо, що раніше збірна України в Донецьку програла команді Греції 0: 1 і упустила шанс потрапити на ЧС.