Хорват зробив політичну висловлювання і зізнався в любові українцям і росіянам

гравець Хорватії Огнен Вукоєвич

Захисник збірної Хорватії Домагой Віда після перемоги над російською командою в 1/4 фіналу чемпіонату світу з футболу записав відеозвернення зі словами «Слава Україні».
Разом з Відой на кадрах присутня колишній футболіст хорватської збірної Огнен Вукоєвич. За словами екс-гравця, перемога над росіянами була «за« Динамо »і Україну».
Відеозапис опублікована на сторінці Instagram footballhub_ua з посиланням на аккаунт Вукоєвича. Зараз цей пост зі сторінки Вукоєвича видалений.
Злякавшись санкцій за політичні висловлювання на чемпіонаті з боку спортивної федерації для своєї команди, захисник збірної Хорватії Домагой Віда пояснив, чому крикнув «Слава Україні» після перемоги над російською командою в 1/4 фіналу чемпіонату світу. Футболіст запевняє, що ніякої політики в його відеозверненні немає.
- Ця перемога - для Хорватії. Ніякої політики. Це жарт. У мене там друзі з часів «Динамо» Київ, нічого іншого я на увазі не мав, - сказав Віда.
За словами Вукоєвича, перемога над росіянами була «за« Динамо »і Україну».
Вукоєвич виступав за київське «Динамо» в період з 2008 по 2015 рік. Виду захищав кольори цієї команди з 2013 по 2018 рік.
Нагадаємо, в матчі чвертьфіналу ЧС російські футболісти поступилися збірній Хорватії в серії післяматчевих пенальті (3: 4). Основний і додатковий час закінчилися внічию - 2: 2. Домагой Віда відзначився голом і реалізував спробу в серії пенальті.

До цього в неспортивну поведінку на цьому чемпіонаті були помічені німці, яким довелося.

Також політичні жести демонстрували гравці збірної Швейцарії. Їх поведінкою займеться комітет ФІФА.