Олександр Бубнов: «Дай бог Дзюбі здоров'я»

Олександр Бубнов - про перші матчі «Зеніту» і «Уфи» в плей-офф кваліфікації Ліги Європи.

Мене взагалі не чіпляє ця істерія після ЧС. Також мені незрозуміло, чому за восьме місце людям дають ЗМС і влаштовують таку істерію. Мене це не зачепило, хоча це зачепило багатьох людей з інших видів спорту. Дзюба робить те, що він повинен робити. За що йому гроші платять? Що такого він робить? Просто виконує свою роботу за професією. Робота Дзюби - забивати. Дай бог йому здоров'я, щоб він продовжував це робити.

Зеніт - Мельде - 3: 1 Зеніт - Мельде - 3: 1. Голи та кращі моменти

Чому в першому таймі до Дзюбі такої істерії не було? [Сміх Бубнова]. Дзюба - залежний гравець, він не може взяти м'яч і, як Марадона, втекти з центру поля і забити. Дуже позначалася відсутність Нобоа і Паредеса, а також брак швидкості у «Зеніта». «Мольде» був свіже, грамотно оборонявся і навіть забив виїзний гол.

А ще Заболотний, який допоміг Дзюбі чинити тиск на захисника. Сам забив, віддав гольовий пас - дуже вагома заслуга Антона. «Зеніт» вже в групі? Не знаю, як буде «Мольде» грати на своєму полі. Якщо «Зеніт» гратиме в повну силу, як у другому таймі, то проблем не буде.

Рейнджерс - Уфа - 1: 0. Гол і кращі моменти

Шанс був - два моменти в кінцівці першого тайму. Єдині дві хвилини, коли Уфімцев підняли голову і вийшли зі своєї штрафної. А що тут дивуватися? Вони і в чемпіонаті Росії так грають. Це їхня гра. Билися краще, ніж з московським «Динамо». До речі, «Динамо» [в недавньому матчі з «Уфою»] по грі виглядало краще, ніж «Рейнджерс». А що тут смішного? Це взагалі не той «Рейнджерс», що був раніше.

1: 0 - комфортний рахунок для шотландців, їх гол на виїзді зніме всі питання про результат протистояння. Втім, і у «Уфи» шанси непогані. Дам 50 відсотків на прохід «Уфи», все-таки шотландці на виїзді гратимуть по-іншому, матч на синтетиці, та й особливого враження команда Джеррарда не справила.

«Я не поділяю Дзюбаманіі. За що йому гроші платять? »Бубнов - про Лігу Європи і п'ятому турі РПЛ