ТОП-5 незвичайних рекордів у волейболі | Battlefield 4 - новини, системні вимоги, скріншоти, патчі і огляди

4. рахунок
  5. глядачі
Подробиці

Створено 10.06.2017 11:15

Любіть волейбол? Тоді Вам буде цікаво дізнатися більше про цю динамічній грі. Пропонуємо приділити пару хвилин цікавої арифметики і дізнатися, які самі вражаючі рекорди були зафіксовані в рамках аматорських і офіційних волейбольних матчів.

Гравці

Світовим рекордсменом за кількістю отриманих очок в рамках одного матчу є Гевін Шмітт, одягнений в чоловічу волейбольну форму канадської збірної. Його особисту перемогу уособлюють 58 очок, отриманих для команди в одному матчі. Найтитулованішим гравцем в історії волейболу на даний момент є американець Карча Кіра - володар трьох золотих медалей. Дві з них він заробив в класичному волейболі, а ще одну - в пляжному.

подача

Швидкість подачі грає важливу роль в потужності удару. В цьому плані вражаючий рекорд поставив Матей Казійскі в своїй чоловічій волейбольної формі в кольорах Болгарії. Він здійснив подачу, яка пролетіла зі швидкістю 132 км / год! Само собою зрозуміло, що тоді удар виявився переможним для команди болгарина. З тих пір його рекорд по швидкості подачі поки не вдалося нікому побити.

тривалість матчу

Найтриваліший офіційний матч в історії гри був зафіксований в США, штат-Нью Йорк, місто Кінгстон. Витривалі команди грали протягом 75 годин і 30 хвилин лише з невеликими перервами! А ось найдовша і захоплююча партія була розіграна в Італії, в рамках Чемпіонату країни. Тоді команди ніяк не могли обігнати один одного - щоб перемогти в партії, одна зі сторін повинна здійснити дві виграшні подачі поспіль. Лідер визначився лише через 48 хвилин, а підсумковий рахунок склав 54:52.

рахунок

Найбільш вражаючий рахунок глядачі спостерігали в 2009 році в рамках Чемпіонату Росії. В ігровому поєдинку зійшлися дві команди, що складаються з жінок-спортсменів: «Хара Морін» і «Забайкалка». По закінченню матчу рахунок становив 25: 0 на користь «Забайкалкі». Це самий розгромний рахунок в історії як жіночого, так і чоловічого волейболу.

глядачі

Як правило, волейбол не збирає такі величезні стадіони, як футбол, хокей або інший всесвітній вид спорту. Але свій рекорд в цій грі все ж є. У 1983 році на матчі між командами СРСР і Бразилії, який проходив в столичному Ріо-де-Жанейро, подивитися на динамічний поєдинок прийшло понад 100 000 глядачів! Це діючий рекорд в історії гри .