Alfa Romeo 177

Матеріал з Вікіпедії - вільної енциклопедії

Alfa Romeo 177 Alfa Romeo 177   Категорія   Формула 1   Розробник   Карло чИТИ   Маріо Толлентіно Конструктор   Alfa Romeo F1   Технічні характеристики   шасі   алюмінієвий   монокок   підвіска   (Передня) Подвійні важелі, амортизатори   підвіска   (Задня) як і передня   двигун   Alfa Romeo   115-12, 3,0 л, 520 к Категорія Формула 1 Розробник Карло чИТИ
Маріо Толлентіно Конструктор Alfa Romeo F1 Технічні характеристики шасі алюмінієвий монокок підвіска (Передня) Подвійні важелі, амортизатори підвіска (Задня) як і передня двигун Alfa Romeo 115-12, 3,0 л, 520 к.с., B12 , Атмосферний, среднерасположенним Трансмісія Alfa Romeo / Hewland, 5/6 швидкостей, ручна Вага 610 кг Паливо Agip Шини

G

Goodyear

Історія виступів Команди Autodelta Пілоти 35. Історія виступів Команди   Autodelta   Пілоти 35 Бруно Джакомеллі
36. Вітторіо Брамбілла дебют Бельгія 1 979 Якщо не вказано інше, всі дані відносяться
тільки до залікових Гран-прі Формули-1 Аудіо, фото, відео на Вікісховища

Alfa Romeo 177 - гоночний автомобіль Формули-1 , Побудований автогоночної відділенням Autodelta компанії Alfa Romeo і виступав в Чемпіонаті світу тисяча дев'ятсот сімдесят дев'ять року.

Поява цього шасі означало повернення машин Alfa Romeo в гонки Формули-1 після 28-річної перерви. Індекс «177» машина отримала через те, що її дизайн був розроблений в 1977 році.

Alfa Romeo 177 провела всього три гонки, після чого була замінена Alfa Romeo 179 з новим V12 двигуном.

Легенда до таблиці У таблиці перераховані результати всіх Гран-прі Формули-1, в яких брав участь пілот. Рядками таблиці є сезони, стовпчиками - етапи Гран-прі. У кожній клітині вказані скорочена назва етапу і результат гонщика, додатково позначений кольором. Розшифровка позначень і кольорів представлена ​​в наступній таблиці. Приклад Опис 1 Переможець 2 Друге місце 3 Третє місце 5 Фінішував в очковій зоні 12 Фінішував поза очкової зони НКЛ Фінішував, але не класифікований 15 Брав участь поза заліком, або за окремою класифікацією 18. Не фінішував, але класифікований Сход Чи не фінішував і не класифікований НКВ Чи не кваліфікований НПКВ чи не предкваліфіцірован ДСК Дискваліфікований ІБК Виключений з протоколу тест Тестер по п'ятницях НС Брав участь в Гран-прі в якості бойового пілота, але не стартував у гонці Т Травмований або хворий ОТК Відмова від участі НТР Прибув на Гран-прі, але не брав участі навіть у тренуваннях НПР Був заявлений в числі учасників Гран-прі, але не прибув до початку змагань Про Гонка скасована Не брав участі Поул-позиція Швидкий коло