Англійці обіграли Іспанію. За ударам 23-5 на користь іспанців

Дубль Стерлінга, гол Рамоса.

Дубль Стерлінга, гол Рамоса

23 удари проти 5, володіння 73% проти 27%, 91% точних передач проти 76%, у Серхіо Бускетса більше пасів, ніж у трьох основних опорників Англії разом узятих. Саутгейт не дарма говорив після гри про реалізацію топ-рівня : Іспанія тримала м'яч, але до 38-й хвилині летіла 0: 3. Решфорд, Кейн і Стерлінг двічі забили з контвипадов і додали третій в позиційній атаці. У Кейна дві гольові передачі за матч - вперше за всю його кар'єру в збірній.

• Перед матчем в Англії багато обговорювали, що Рахім Стерлінг часто забиває в «Ман Сіті» (18 голів в минулому сезоні АПЛ, 4 - в цьому), але рідко - в збірній. До сьогоднішнього дня Рахім не забивав за Англію 1102 дня, з жовтня 2015 року (у матчі проти Естонії). Сьогодні він зробив дубль (вперше за збірну) - тепер у нього 4 м'ячі в 46 матчах. А ще Рахім - перший англієць, який забив іспанцям на їхньому полі з часів Лінекера в 1987-му.

• Пропустивши в першому таймі три, в другому Іспанія відіграла два м'ячі. Луїс Енріке (сьогодні вперше програв в якості тренера збірної Іспанії) після матчу сказав, що в перерві нічого не міняв. «Було б логічно всіх повбивати, але я говорив м'яко. Я намагався їх надихнути і нічого не змінив. Я сказав гравцям, що хорошу збірну треба вистраждати. Після перерви ми притиснули Англію. Шкода, що ми не забили другий раніше, я впевнений, що завдяки вболівальникам ми б забили і третій ».

• Алькасер - просто звір. Він забив через хвилину після виходу на поле, це його 10-й гол у 6 останніх іграх. У цьому сезоні у нього 10 ударів в створ і все результативні.

• На 98-й хвилині забив Рамос. Він забиває в кожному десятому матчі збірної (16 голів в 160 іграх) - дуже круто для центрального захисника. «Якщо забути перший тайм, ми провели шикарний другий тайм і повинні отримати з цього позитивні висновки, - сказав гравець« Реала »після матчу. - Англія - ​​суперник світового рівня. У них дуже небезпечні гравці. Прикро, що ми не зрівняли рахунок ».

Іспанці вперше за 15 років програли вдома в офіційному матчі. Останній раз таке було 5609 днів тому, в червні 2003 року, коли Іспанія поступилася Греції. З тих пір у команди була 38-матчева домашня серія без поразок. А ще це перший раз в історії, коли Іспанія пропустила будинку в офіційному матчі три м'ячі.

• Після трьох турів розклад в групі А4 такої.

• Після трьох турів розклад в групі А4 такої

Тепер якщо Іспанія виграє у Хорватії, то забезпечить собі перше місце в групі, участь у «Фіналі чотирьох» Ліги націй і місце в плей-офф нового турніру (де зіграє, якщо не пройде основну кваліфікацію Євро).

Якщо іспанці зіграють з хорватами внічию або програють, а Англія виграє у Хорватії, то перше місце в групі займуть англійці.

Але якщо збірна Хорватії обіграє в двох матчах, що залишилися і Англію, і Іспанію, то першою стане саме вона.

Дата проведення 15 жовтня, 21.45, «Беніто Вільямарін» Голи: 0: 1 - 16 Стерлінг , 0: 2 - 29 Решфорд , 0: 3 - 38 Стерлінг , 1: 3 - 58 Пако Алькасер , 2: 3 - 90 Рамос . Іспанія - де Хеа , Начо , Алонсо , Кастро , Рамос , Алькантара , Бускетс , Сауль ( Пако Алькасер , 57), Асенсио , аспасиев ( Себальос , 57), Родріго ( Мората , 72). Англія - Пікфорд , Гомес , Чілуелл , Тріпп'єр ( Александер-Арнолд , 85), Магуайр , Уінкс ( Чалоба , 90), Дайер , Барклі ( Уокер , 76), Стерлінг , Решфорд , Кейн . попередження: Дайер (12), Рамос (64), Уінкс (64), Магуайр (71), Кастро (75), Себальос (87), Мората (90).