АПЛ. «Арсенал» - «Манчестер Сіті» - 0: 3. Огляд матчу, фото, голи

1. Емоції? А що це?
  2. У пошуках дна

«Або ти вмираєш героєм, або живеш до тих пір, поки не стаєш негідником». Ця цитата з фільму про «Бетмена» з хештегом # Венгер зібрала 450 ретвітів і 750 лайків для не популярного аккаунта. І вона найкраще пояснює, що мав на увазі Арсен Венгер , Коли назвав кількість критики «Арсеналу» «небезпечним».

Венгер також звинуватив журналістів у тому, що ті налаштовують вболівальників проти команди. Але ось тут він вже не має рації. Тому що потік критики в ЗМІ, так само як і зашкалює рівень Хейта в соцмережах - слідство не змови і злочинницького наміру, а того, що все бачать на поле у ​​виконанні «Арсеналу».

Нормально, коли поразка обумовлено браком класу, гірше - коли нестачею мотивації. Але в матчі з «Манчестер Сіті» три дні тому «Арсеналу» не вистачило і того, і іншого. Його вистачило на тайм гідної гри, а потім «Сіті» з принизливої ​​легкістю вбив інтригу.

Саме тому матч з «Сіті» в чемпіонаті мав стати особливим. Яка команда не відреагує на таке болючої поразки і не спробує помститися, зустрівшись з кривдником через три дні? Матч з «Сіті» мав бути особливим, тому що тактика, турнірна таблиця, плани на залишок сезону - все це іноді не має значення. Емоції - величезна частина спорту, і вони повинні іноді брати верх.

На 4 трофея грошей немає, але на 3 нашкребти можуть. «Ман Сіті» виграв Кубок ліги

Хосеп Гвардіола завоював перший трофей в сезоні. І претендує ще на два.

У «Арсеналу» був і ще один привід розірватися на поле, щоб реабілітуватися. В Англії зараз найгірша погода за останні 1500 років (ладно, офіційно за останні 27 років). Цілі районі відрізані через інфраструктурного колапсу. Матч на «Емірейтс» могли скасувати. Але все-таки не скасували, а деякі героїчні вболівальники навіть прийшли на стадіон вчасно. Багато хто приходив по ходу всього першого тайму. Ці люди, які насилу дісталися своїх місць, заслужили - хай не перемогу, хай не видовище - але емоції. Вони точно заслужили того, щоб побачити емоції.

«Арсенал»: матч з «Манчестер Сіті» відбудеться, але продовжуємо стежити за погодою

Емоції? А що це?

Емоцій вони не побачили. Венгер виставив атакуючий склад, який вимагав від гравців групи атаки активно грати без м'яча. Але цього не було. «Арсенал» виявився розбитий на дві лінії, між якими можна було помістити два автобуса або один «Челсі» в вдалий день. Кожен перехоплення «Сіті» погрожував атакою 4-в-5 або навіть 4-в-4. І знаєте що? На цьому досить про тактику.

Тому що 0: 3 до перерви сталися не через помилки зі складом і неправильної тактики. А через те що «Сіті» навіть не потрібно було бити по воротах, щоб забити. Якщо вам потрібен символізм, то подивіться третій гол. У дворовому футболі вищий пілотаж - розкачати суперників, щоб в кінці зайти з м'ячем у ворота. У професійному футболі за таке піжонство прийнято карати, але тільки не в цьому матчі. Третій гол «Сіті» забив, по суті, обійшовшись без удару. Кевін Де Брейне, Уокер і фей просто пасувати, поки не закотили м'яч за лінію воріт. У кращих традиціях дворового футболу.

«Або ти вмираєш героєм, або живеш до тих пір, поки не стаєш негідником»

Решта голи були не менш принизливими. У першому Зане накрутив Бельеріна, Джаку і Уелбека, а Бернарду Сілву як би тримали Сеад Колашинаць і Мхітарян, але дозволили пробити. При другому голі Зане пройшов Мустафі і Ремсі (той і не вступив в боротьбу), а Давид Сільва продавив Бельеріна так легко, як можна продавити ножем тортик. Голи вийшли красивими, але їх важко назвати видатними. Красивими - так, але і простими: господарі більше імітували участь в епізодах, ніж дійсно брали участь в них.

Саме тому не варто шукати проблему у виборі складу і тактики. Навіть з невідповідним набором гравців, неправильно розташованих на поле, можна зривати атаки. Ривками. Боротьбою. Фолами. «Арсенал» міг отримати масу небезпечних штрафних біля власних воріт, набрати карток, можливо, залишитися в меншості, але не дозволяти Зане, Сільви, Кевін Де Брейне так легко розгортати передачі. Можна було і влетіти на емоціях, але «Арсенал» влетів без емоцій.

Реакція на перший тайм красномовна.

«Були випадки, коли тренер подавав у відставку в перерві?»

«Бідний хлопець, який взяв мій квиток на сьогоднішній матч. Я повинен був йому доплатити ».

Другий тайм перетворився на формальність. Дурніші за все себе повинні були відчувати вболівальники, які дісталися до стадіону до перерви: їм можна було відразу повертати назад ...

У пошуках дна

Але «Арсенал» і «Манчестер Сіті» вийшли на другий тайм, щоб ще трохи пошукати дно. Його шукав Обамейянг: він не забив пенальті. Його шукав Озіл: після грубого обріза Компані "Аренал» виявився в атаці 3-в-3. «Прокидаємо м'яч і біжи!» - кричали в цей момент всі вболівальники лондонців у телевізорів, але Озіл не став тікати, він неспішно зрушився на фланг, дозволив себе наздогнати і втратив м'яч. Все це було якось мляво.

Не факт, що заміни могли б додати цій команді життя, але хоча б спробувати однозначно варто. Можна сказати, що Венгеру було просто нікого випустити в атаку. Це правда. А хіба в захисті все було ідеально? Нікуди покращувати?

Другий тайм вийшов артхаусним. На поле відбувалося так мало подій, що запис гри можна відправити на фестиваль «Санденс», в конкурсну програму незалежного кіно. Пред'являти претензії «Сіті» за нудний тайм безглуздо. Команда йде в жорсткому графіку, у неї є серйозні втрати, значення кожного матчу зростає. І «Сіті» робить результат, а потім береже себе. Відрив від другого місця - 16 очок. Браво, «Сіті», браво, Хосеп. Те, що матч вийшов трохи одностороннім, - не їхня проблема. Вони свою роботу виконали якісно і професійно.

Глядачі, які з таким трудом дісталися до стадіону, потягнулися до виходу задовго до фінального свистка. Це той випадок, коли навіть на Хейт не вистачає емоцій. Арбітр Андре Маррінер, який в цілому нормально відсудив матч, провалив все враження від своєї роботи, коли додав до другого тайму дві хвилини. Навіщо? Найбезглуздіші дві хвилини в житті тисяч людей.

Венгер обов'язково що-небудь скаже про погодні умови і незабитий пенальті. Напевно повідомить, що «Сіті» пощастило з одним з голів, і відзначить, який сильний суперник протистояв його команді. Але стежити за тим, що він скаже, не хочеться. Що б не говорив Арсен, головне ми побачили своїми очима. Його гравці вийшли на поле, на них була форма, вони рухалися і чіпали м'яч. Але ніякого відношення до футболу це не мало.

А попереду у «Арсеналу» матчі в Лізі Європи з «Міланом». Командою, якій може не вистачати класу, але зате вистачає злості. Може, варто у неї повчитися?

Гаттузо в одному матчі від трофея з «Міланом». Як все-таки він це робить?

Розбираємо, що Гаттузо сказав і що зробив. І чому це працює.

Емоції?
А що це?
Яка команда не відреагує на таке болючої поразки і не спробує помститися, зустрівшись з кривдником через три дні?