1. Шахтар Арсенал - Відео голів та огляд матчу 29 липня - Результати футболу сьогодні - Оглядач

Донецький "Шахтар" впевнено обіграв "Арсенал-Київ" в матчі 2-го туру чемпіонату України з футболу . Підопічні Паулу Фонсека ще в першому таймі забезпечили собі комфортну перевагу, гарантувавши власну перемогу - 3: 0.

"Гірники" володіли повною перевагою над новачком Прем'єр-ліги. Вже на 10-й хвилині екс-форвард київського "Динамо" Жуніор Мораес, якого зацькували фанати "біло-синіх" , Відкрив рахунок після спроби удару лідера "Шахтаря" Тайсона.

А до кінця першого тайму рахунок був розгромним. Спочатку свій дебютний гол за "оранжево-чорних" провів Фернандо, а потім той же Тайсон відправив третій м'яч у ворота "Арсеналу".

Після перерви "Шахтар" продовжив контролювати ситуацію на полі. При цьому підопічні Фонсекі відверто зменшили оберти, вирішивши заощадити сили напередодні поєдинку проти "Динамо", який відбудеться вже в п'ятницю, 3-го серпня.

"Шахтар" - "Арсенал-Київ" 3: 0
Голи: Жуніор Мораес 10, Фернандо 33, Тайсон 37

"Шахтар": Андрій П'ятов - Олег Данченко, Давид Хочолава, Микола Матвієнко, Богдан Бутко - Алан Патрік (Тарас Степаненко 66), Майкон - Марлос, Тайсон (Андрій Тотовицький 63), Фернандо (Маркіньос Сіпріано 71), Жуніор Мораес

"Арсенал-Київ": Сергій Сітало - Марко Ніколіч, Іван Єліч, Оскар Піріс, Владислав Дубінчак - Володимир Доронін (Сергій Семенюк 59), Андрій Домбровський (Павло Оріховський 71) - Юрій Бушман (Руслан Черненко 84), Стефан Евтовскі, Лола - Денис Баланюк

Попередження: Іван Єліч 17, Стефан Евтовскі 49

Таким чином, "Динамо" і "Шахтар" після двох зіграних матчів набрали по шість очок, і лідирують у турнірній таблиці Прем'єр-ліги.

як повідомляв OBOZREVATEL , ФФУ пошкодувала захисника "Шахтаря" Ісмаїлі напередодні матчу з "Динамо".

Про спорт у всій красі - в нашому Instagram !