Баварія - Арсенал 15 лютого 2017 пряма онлайн трансляція матчу почнеться о 22:45 (мск) - Ліга чемпіонів 2016/2017, 1/8 фіналу на Soccer.ru

90 + 4 '

Повторився сьогодні результат останньої зустрічі між "Баварією" і "Арсеналом"! Команди йшли на перерву за рівного рахунку, але другий тайм залишився повністю за підопічними Карло Анчелотті, які зім'яли "канонірів"! Гру-відповідь у Лондоні, напевно, можна вважати простою формальністю, "Баварія" вже однією ногою в 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів! Пропонуємо вибрати кращих гравців у складах команд, коментував для вас Дмитро Отмахов. До нових зустрічей на soccer.ru .

90 + 3 'Мілорад Мажич дає фінальний свисток! "Баварія" виграє у "Арсенала" з рахунком 5: 1! 90 + 2 '

Спокійно йде гра до фінального свистка, схоже нічого цікавого більше на полі не трапиться.

90 + 1 '

Втратили м'яч футболісти "Баварії" на чужій половини поля, "Арсенал" з початком своєї атаки не поспішає.

90 '

Три хвилини компенсує арбітр до основного часу матчу.

89 'Тіаго Алькантара покотив м'яч в чужій штрафній на Томаса Мюллера, який спочатку прибрав на замаху гравця "Арсеналу", а потім відправив крунлого в сітку воріт Давида Віспини! 88 ' 89 'Тіаго Алькантара покотив м'яч в чужій штрафній на Томаса Мюллера, який спочатку прибрав на замаху гравця Арсеналу, а потім відправив крунлого в сітку воріт Давида Віспини 88 ' 87 '

Зачастили господарі з замінами, на поле готується вийти Рафінья.

86 ' 86 '   85 ' 85 '

Джошуа Кіммі зважився на дальній постріл по воротах "Арсеналу", м'яч полетів мимо цілі!

84 ' 84 '   83 '   82 ' 83 ' 82 '

Давид Оспіна відображає ще один удар мюнхенців, продовжує зростати тиск на ворота "Арсеналу".

81 '

Давид Оспіна відбиває удар Ар'єна Роббена, господарі виконають корнер.

79 '

Тримається м'яч у футболістів "Баварії", гості обороняються.

78 '

Падає Роберт Левандовскі на кордоні штрафний суперника в боротьбі з Габріелем Пауліста, арбітр дає зрозуміти, що пенальті призначати не збирається.

77 ' 77 '   77 ' 77 '

Небезпечно! Після серії спроб нанести удар по воротах "Арсеналу" Давид Оспіна стрибнув в гущу подій і забрав м'яч.

76 '

Заробляють кутовий футболісти "Баварії".

75 '

Пішли "каноніри" в високий пресинг на чужу половину поля, проте перехопити м'яч у господарів у них не виходить.

74 '

Падає в чужій штрафній футболіст "Баварії", досить грубо проти нього зіграли в підкаті, однак свисток арбітра мовчить.

73 '

Не поспішаючи починають позиційну атаку футболісти "Баварії", гості виглядають приречено.

72 '

Заспокоїлася гра, м'яч багато часу став проводити в середині поля.

71 '

Розгублено виглядають футболісти "Арсеналу", мюнхенці спокійно комбінують в центрі поля.

69 '

Відбилися гості після подачі мюнхенців з кута поля, однак м'яч як і раніше знаходиться під контролем господарів.

68 '

Артуро Відаль хльостко пробив з-за меж штрафного суперника, голкіпер "канонірів" переводить круглого на кутовий!

66 ' 66 '   66 ' 66 '

Готується друга заміна в складі "канонірів".

64 'М'яч після дальнього пострілу у виконанні Тіаго Алькантара рикошетом від ноги Шкодрана Мустафі залітає в сітку воріт Давида Віспини! 63 ' 64 'М'яч після дальнього пострілу у виконанні Тіаго Алькантара рикошетом від ноги Шкодрана Мустафі залітає в сітку воріт Давида Віспини 62 '

Давид Оспіна бере найнебезпечніший удар Хаві Мартінеса! Ще один кутовий виконають господарі!

61 '

Просить Арьєн Роббен пенальті! Потрапив м'яч в руку гравцеві "Арсеналу" в чужій штрафній, однак арбітр показує що буде кутовий!

60 ' 60 '   58 ' 58 '

"Арсенал" вже програє в два м'ячі!

57 'Роберт Левандовскі класним пасом п'ятою виводить на рандеву з Давидом Віспини Тіаго Алькантара, який в дотик відправив м'яч у сітку воріт суперника повз голкіпера "Арсенала"! 56 ' 57 'Роберт Левандовскі класним пасом п'ятою виводить на рандеву з Давидом Віспини Тіаго Алькантара, який в дотик відправив м'яч у сітку воріт суперника повз голкіпера Арсенала 54 'Філіп Лам в черговий раз підключився до атаки своєї команди по правому флангу, звідки виконав класну подачу на Роберта Левандовскі! Нападник "Баварії" виграв верхову боротьбу у Шкодрана Мустафі і точним ударом головою відправив м'яч у кут воріт Давида Віспини! 53 ' 52 '

Давид Алаба прострілював в чужу штрафну з правого флангу атаки, але удар Роберта Левандовскі був заблокований гравцем гостей.

51 '

Пішла гра на зустрічних курсах, атакою на атаку відповідають один одному команди.

50 '

У позиційній атаці футболісти "Баварії", гості досить високо зустрічають свого суперника.

49 ' 49 '   48 ' 48 '

Пошкодження отримує голкіпер "Арсеналу", пауза в матчі.

47 '

Непогана атака пройшла у футболістів "Арсеналу", проте захисники господарів не дозволили "канонірам" завершити свою атаку ударом по воротах Мануеля Нойєра.

46 '

Хабі Алонсо порушив правила в центрі поля, гості виконають стандарт.

46 '

Мілорад Мажич дає свисток до початку другого тайму! З центру поля починають футболісти "Баварії".

45 + 3 '

Досить веселим вийшов перший тайм! На початку матчу перевагою володіли мюнхенці, однак після того, як "Арсенал" зрівняв рахунок, гра вирівнялася! Чи зможуть футболісти "Баварії" в домашньому матчі домогтися перемоги ?! Залишайте свою думку в коментарях до матчу .

45 + 2 '45 + 1'

Месут Озіл вискочив на рандеву з Мануелем Нойєром, але переграти голкіпера "Баварії" він не зміг!

45 '

Одна хвилина додана арбітром на першу половину матчу.

44 '

Матс Хуммельс завдає удар головою по воротах Давида Віспини після подачі зі стандарту, але м'яч пролітає в метрі від штанги!

43 '

Роберт Левандовскі завдає удар головою після подачі у виконанні Давида Алаби, м'яч в створ воріт гостей не потрапив.

42 '

Наносять господарі дальній удар по воротах Давида Віспини, м'яч полетів мимо цілі.

41 '

Втратили "каноніри" круглого на чужій половині поля, мюнхенці пішли в свою чергову позиційну атаку.

40 '

Як і раніше більше часу м'яч знаходиться під контролем господарів, проте футболісти "Баварії" досить рідко стали добиратися до чужого штрафного.

39 '

Граніт Джака пробив з центру чужій штрафній після скидки Алекса Окслейда-Чемберлена, Мануель Нойер впевнено забирає м'яч!

38 '

Комбінують господарі в центрі поля, "каноніри" стали зустрічати суперника вище, у центральній лінії.

37 '

Вирівнялася трохи гра, м'яч став більше часу проводити в центрі поля.

36 '

Роберт Левандовскі завдає удар головою по воротах суперника, м'яч полетів вище воріт.

35 '

Потрапляє м'яч в руку Ектору Бельеріну в штрафний "Арсеналу", арбітр показує, що рука у іспанця була притиснута до пенальті не буде!

33 ' 33 '   32 ' 32 '

Ось таке веселе початок матчу виходить!

31 'Мануель Нойер відбиває пенальті, але м'яч в чужій штрафній підхоплює Алексіс Санчес, чилієць розвернувся в чужій штрафній і пробив з-під захисників "Баварії" в дальній кут воріт Мануеля Нойєра! 30 ' 31 'Мануель Нойер відбиває пенальті, але м'яч в чужій штрафній підхоплює Алексіс Санчес, чилієць розвернувся в чужій штрафній і пробив з-під захисників Баварії в дальній кут воріт Мануеля Нойєра 30 ' 29 '

Пенальті! Роберт Левандовскі намагаючись вибити м'яч зі своєї штрафної заїхав по нозі Лорану Косьельні!

27 '

Мануель Нойер відбиває удар зі штрафного, а далі у футболіста гостей зафіксований офсайд.

26 ' 26 '   25 ' 25 '

Невдало виконав навіс в чужу штрафну Дуглас Коста, круглий полетів за лицьову лінію.

24 '

Алексіс Санчес намагався протягнути м'яч до чужого штрафного, але Матс Хуммельс круглого у чилійця відібрав.

23 '

"Баварія" при першій-ліпшій можливості йде до чужих воріт, гості воліють зустрічати суперника на своїй половині поля.

22 '

Дійшли "каноніри" до чужого штрафного, проте до удару по воротах Мануеля Нойєра справа не дійшла.

21 '

Заробили кутовий господарі, але подача з кута у мюнхенців вийшла невдалою.

20 '

Футболісти "Арсеналу" спокійно обороняються, не кинулися гості відіграватися, а продовжують чекати свого шансу на контратаку.

19 '

Активно для своїх атак "Баварія" використовує правий фланг, куди постійно приходить Філіп Лам.

18 '

Алексіс Санчес виявився в положенні "поза грою", мюнхенці виконають штрафний.

17 '

Продовжують господарі комбінувати на чужій половині поля, гра триває все в тому ж ключі.

15 ' 15 '   15 ' 15 '

Давид Оспіна бере дальній постріл у виконанні Ар'єна Роббена.

14 '

Лоран Косьельні класно зіграв в підкаті на підступах до свого штрафного, проте господарі відразу ж повернули круглого під свій контроль.

13 '

Оффсайд зафіксований у Роберта Левандовскі, гості виконають стандарт.

12 'Арьєн Роббен отримав м'яч від партнера на правому фланзі атаки, змістився в центр, і приблизно з лінії штрафної суперника обвідним ударом відправляє м'яч в дальню "дев'ятку" воріт Давида Віспини! Краса! 11 ' 12 'Арьєн Роббен отримав м'яч від партнера на правому фланзі атаки, змістився в центр, і приблизно з лінії штрафної суперника обвідним ударом відправляє м'яч в дальню дев'ятку воріт Давида Віспини 10 '

Відіграють м'яч своєму голкіперу господарі, але в високий пресинг "каноніри" не йдуть.

9 '

Комбінують господарі на чужій половині поля, "Баварія" з перших хвилин бере ініціативу в свої руки.

8 '

Артуро Відаль щільно пробив по воротах Давида Віспини з-за меж штрафного, голкіпер "Арсеналу" з ударом чилійця впорався.

7 '

Відбилися гості від атаки "Баварії", однак м'яч під своїм контролем мюнхенці зберегли.

6 '

Хабі Алонсо збив в центрі поля Месута Озіла, стандарт на користь "канонірів".

5 '

Недовго протримався м'яч у футболістів "Арсеналу", знову господарі в позиційній атаці.

4 '

Пройшла атака мюнхенців правим флангом, звідки виконував подачу Арьєн Роббен, м'яч відлітає за лицьову лінію. Давид Оспіна виконає удар від воріт.

3 '

Втратили м'яч господарі на чужій половині поля, круглий переходить під контроль "канонірів".

2 '

Тримається м'яч у футболістів "Баварії", не поспішаючи розвивається позиційна атака на ворота Давида Віспини.

1 '

Спробували мюнхенці почати атаку занедбаністю на Роберта Левандовскі, але польський нападник опинився в положенні "поза грою".

1 '

Лунає стартовий свисток! Матч на стадіоні "Альянц Арена" розпочався! Господарі сьогодні гратимуть в червоних футболках і білих трусах, а гості в жовтих футболках і чорних трусах.

0 '

Ознайомитися з тактичної розстановкою команд на поле можна в розділі текстової трансляції "Розстановка" .

0 '

Стартові склади команд на сьогоднішню гру:

«Баварія»: Нойер, Лам, Хуммельс, Алаба, Роббен, Алонсо, Мартінес, Відаль, Коста, Алькантара, Левандовскі.

«Арсенал»: Оспіна, Гіббс, Косьельні, Мустафі, Бельерін, Озіл, Коклен, Джака, Окслейд-Чемберлен, Санчес, Айвобі.

0 '

Останній матч між "Баварією" і "Арсеналом" відбувся в рамках групового етапу Ліги Чемпіонів 2015/16 і завершився перемогою мюнхенців з рахунком 5: 1.

0 '

Підопічні Карло Анчелотті підходять до матчу проти "Арсеналу" в гарному настрої, "Баварії" в чемпіонаті Німеччини нарешті вдалося відірватися від настирного "Лейпцига", який не давав спокою німецькому чемпіону зі старту Бундесліги. Допомогти мюнхенцям в матчі проти "канонірів" не зможуть травмовані Джером Боатенг і Франк Рібері, а так само під питанням участь в сьогоднішній грі Хабі Алонсо.

0 '

Зовсім недавно у "Арсеналу" були непогані шанси скласти конкуренцію "Челсі" в боротьбі за чемпіонство, але підопічні Арсена Венгера зробити цього не змогли. "Каноніри" програли "синім" в очній зустрічі з рахунком 1: 3, і на даний момент відставання "Арсеналу" від йде на першому місці "Челсі" складає десять очок. У лазареті у "канонірів" перебувають Санті Касорла і Аарон Ремзі.

0 '

Підопічні Карло Анчелотті в останньому турі Бундесліги зустрічалися з "Інгольштадтом", "Баварія" змогла вирвати перемогу у "чорних" лише в самому кінці матчу. Голами у складі мюнхенців відзначилися Артуро Відаль і Арьєн Роббен.

0 '

На минулих вихідних підопічні Арсена Венгера в рамках двадцять п'ятого туру вдома виграли у "Халл Сіті" з рахунком 2: 0. Матч для "канонірів" вийшов дуже непростим, перший гол "Арсеналу" був забитий рукою, а другий в самому кінці зустрічі, заробивши пенальті на контратаці, так що не допусти арбітр помилку в епізоді з рукою Алексіса Санчеса, хто знає чим могла завершитися гра.

0 '

"Баварія" на груповій стадії при чотирьох перемогах зазнала двох поразок, одна від мадридського "Атлетіко", а друге від "Ростова", дванадцять набраних очок вистачило мюнхенцям лише на другу сходинку в групі D. Гра шостого туру "Баварії" проти "Атлетіко" вже ніяк не могла вплинути на розташування команд в групі, але підопічні Карло Анчелотті все одно домоглися мінімальної перемоги над "матрацниками".

0 '

Підопічні Арсена Венгера вийшли в плей-офф Ліги Чемпіонів з першого місця в групі A. Доля першого рядка в квартеті під літерою A вирішувалася в останньому турі групової стадії, "каноніри" змогли виграти у швейцарського "Базеля", а "ПСЖ" зіграв внічию з болгарським "Лудогорца" і залишився другим в групі.

0 '

Добрий вечір, шановні любителі футболу! Сьогодні в рамках 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів відбудеться перший матч між мюнхенською "Баварією" і лондонським "Арсеналом". До сьогоднішньої гри команди зустрічалися один з одним на європейській арені десять разів, п'ять перемог на рахунку німців, три гри виграли "каноніри" і два поєдинки завершилися нічиїми. Дивно, але шість з десяти матчів між "Баварією" і "Арсеналом" припали на стадію 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів, ось і в цьому році команди знову розіграють між собою право пройти в 1/4 фіналу турніру. Букмекери вважають явним фаворитом в сьогоднішньому матчі підопічних Карло Анчелотті, так само варто відзначити, що всі попередні дуелі "Баварії" і "Арсеналу" в плей-офф Ліги Чемпіонів закінчувалися невдачами "канонірів". Разом з Вами стежити за подіями цього захоплюючого матчу на soccer.ru буде Дмитро Отмахов.

Чи зможуть футболісти "Баварії" в домашньому матчі домогтися перемоги ?