Барса здригнувся у 92-му, але VAR приніс їм перемогу (відео + галерея)

Чемпіон Іспанії Барселона записав другу перемогу у своїй другій грі на La Liga в цьому сезоні після успіху 1-0 з його Вальядолід . Усман Дембеле Забив єдиний гол "Хосе Сорії" і розчарував елітних футбольних уболівальників у Кастилії та Леоні. У 92-й хвилині господарі відправили м'яч у сітку, і спочатку полювання закінчилася. Після консультації з ВАР суддя побачила засідку і скасувала голою.

@@@ @@@

На п'ятій хвилині Дембеле вказував на швидкість в лівій, брехав захиснику в штрафній зоні і вистрілив з невеликого кута - вище променя. Через дві хвилини "біло-фіолетовий" показав спритність в атаці. Дуже швидко м'яч прийшов до Енес Юнал, який не соромився стріляти, дивлячись голий під перекладину. Марк-Андре Стеген вдалося збити кут.

@@@ @@@

Ще дві хвилини по тому Луїс Суарес потрапив у штрафну, зробив подвійний з Сергі Руберо, але не контролював м'яч і виграв лише кут. Темп гри був відносно високим. Гості з " Камп Ноу "Успішно намагалися контролювати м'яч, а акції Pussella були прискореними і загрозливими. У 16-му Мессі тримав м'яч у середині перед штрафним майданчиком і намагався розумний перехід до Джорді Альба з лівим захисником, що стояв у пастці засідки.

@@@ @@@

У 22-й каталонській команді побудована гарна наступальна атака, завершена до Дембеле. Французький народ вистрілив 19 метрів, відправивши м'яч вниз до правого балки і вийшовши. Через хвилину Мессі подарував Івану Ракітічу чудовий м'яч у кримінально - хорватському не заважав, але не знайшов справжнього продовження. У 30-му Серджіо Бускетс він програв м'яч і почав дуже небезпечний лічильник. Жерар Піке Вийшов вперед, розтягнувши ногу, і перешкодив Джаналу вражати.

@@@ @@@

Через хвилину Лео забив блискучий пас, Дембеле потрапив у штрафну, але випустив неточний канал Луїса Суареса на другому промені. У 32-му Уругваї 9 він був доставлений до штрафного майданчика, намагався стріляти без зволікання, але зіткнувся з опором правильно розташованого. Jordi Massip .

@@@ @@@

У 35-му, колишній каталонський наглядач Массіп, який провів багато років у Камп Ноу, зробив вражаюче порятунок. Коутіну дуже добре поклав м'яч на землю - на балку, але воротар вибрав потрібний момент для літака і вдарив однією рукою. У 43-му Месси, він зміг звільнити будинок вільним ударом. Після пострілу м'яч перетнув штангу. Загалом, "лос-кулес" створив кілька хороших позицій в першій частині, але мета ніколи не падала.

@@@ @@@

У першому таймі Дембеле почав друге 45 хвилин досить дивно, і двічі пропустив початок швидких атак, втративши м'яч у небезпеці. 57-а команда Каталонів забила перший гол у грі. Луїс Суарес зосередився на далекому промені, де він стояв Сергій Роберто він досяг неможливого м'яча. Правий захисник повернув її з головою з самої екіпіровки, вона дісталася до Дембеле, який не соромився стріляти, знайшовши той самий правий кут Массипа - 0: 1.

@@@ @@@

У 65-му, Мессі просунувся через центр, міг рухатися вліво або вправо, вирішив перевернути суперника і грати поодинці і зрештою програти. Після гри Барса йшов у ногу, і повернення до команди Primera пішло вперед у пошуках нівелювання. У 76-му Ернесто Вальверде зробив першу зміну у своєму складі, прийнявши бомбардира Дембеля і зміцнивши півзахисник Артуро Відаль .

@@@ @@@

У ту ж хвилину, "біло-фіолетовий" створив велику мету можливості. Після гри зліва, м'яч був центрований, і резерв Кеко він стрибнув зовсім один і вистрілив на сім метрів. Ter Stegen знаходився у правильному місці та, після короткого вагання, caught це. У 83-му, Мессі отримав простір, просунувся до веселки і передав Луїсу Суаресу. Уругвайці забили м'яч у сітку, але боковий суддя правильно підняв прапор засідки і зберіг рахунок 1: 0.

@@@ @@@

У 89-му, Picke працював надто збентежено і ледве дав супернику гол. Тер Стеген спостерігав і фіксував свою помилку. Протягом тієї самої хвилини, каталонський захисник "кинув" чудовий прохід до заповідника Мальком. Бразилець просунувся і зробив стрільбу. Замість цього, Maspipe відповів добре та caught.

"Los Cules", здавалося, недооцінювали кінцевий тиск опонентів, і вони збиралися впасти. У 92-й хвилині Юнал заснував ліворуч, щоб розкрити Кеко, який тісно ударив м'яч у сітку. Після протестів гостей, які очолили Піке, головний арбітр вислухав його навушник, порадив його відеоасистентам і скасував засідку для засідки.

Таким чином, Барселона продовжує план з повним активом балів і тимчасово піднявся на вершину турнірної таблиці.