Вболівальники "Зеніта" зірвали матч РФПЛ проти "Динамо"

Петербурзькі фанати вибігли на поле в кінцівці зустрічі, матч був зупинений на 86-й хвилині за рахунку 4: 2 на користь москвичів Петербурзькі фанати вибігли на поле в кінцівці зустрічі, матч був зупинений на 86-й хвилині за рахунку 4: 2 на користь москвичів   Вболівальники Зеніта прорвалися на поле в кінцівці матчу проти московського Динамо   Фото: РИА Новости, Ігор Руссак   Москва

Вболівальники "Зеніта" прорвалися на поле в кінцівці матчу проти московського "Динамо"

Москва. 11 травня. INTERFAX.RU - Центральний матч 29-го туру чемпіонату Росії з футболу між "Зенітом" і московським "Динамо" в Санкт-Петербурзі ні дограний через заворушення на стадіоні. Поєдинок був перерваний на 86-й хвилині за рахунку 4: 2 на користь гостей.

Незабаром після того, як нападник "Зеніту" Олександр Кержаков забив другий гол за свою команду, кілька сотень уболівальників петербурзького клубу вибігли до лицьової лінії, а деякі прорвалися на поле.

Один з фанатів вдарив захисника динамівців Володимира Граната. За інформацією "Спорт-Експресу" , Гравцеві діагностовано струс мозку і підозра на перелом щелепи.

Суддя матчу відвів команди в роздягальні, а потім прийняв рішення не догравати зустріч.

"Зеніту" загрожує технічна поразка з рахунком 0: 3 і дискваліфікація стадіону.

Поєдинок склався невдало для лідера російського чемпіонату. "Зеніт" відкрив рахунок вже на шостій хвилині завдяки точному удару Мігеля Данні, але після цього москвичі перехопили ініціативу і забили гол у відповідь. Це зробив Артур Юсупов.

Незабаром після перерви Леандро Фернандес вивів гостей вперед, а потім Крістіан Нобоа зробив рахунок 3: 1.

Німецький форвард "Динамо" Кевін Кураньї дальнім ударом забив четвертий гол своєї команди на 71-й хвилині, а на 84-й хвилині вийшов на заміну Олександр Кержаков зміг скоротити відставання "Зеніту".

Після цього почалися заворушення, і фанати петербуржців, які розташовуються на трибуні за воріт, так званому "віражі", покинули свої місця і вийшли до поля, а потім прорвалися на газон.

Це не перший випадок, коли "Зеніту" не вдається дограти матч через поведінку своїх фанатів. У 2012 році вболівальники зірвали зустріч 16-го туру проти "Динамо", яка проходила в Хімках. З трибуни вболівальників "Зеніта" у воротаря москвичів Антона Шунін було кинуто петарду, яка вибухнула прямо перед ним. Голкіперу довелося тиждень провести в лікарні і пропустити кілька матчів. "Зеніту" було зараховано технічна поразка з рахунком 0: 3, петербурзький клуб заплатив штраф і провів два матчі за порожніх трибун.

У 2011 році матч Ліги чемпіонів "Зеніт" - АПОЕЛ неодноразово переривався через піротехніку, яку активно палили фанати петербурзького клубу.

У 2013 році в виїзному матчі Ліги чемпіонів проти "Аустрії" вболівальники синьо-біло-блакитних влаштували безлади на трибунах, змусивши арбітра зупинити зустріч на кілька хвилин.

Крім того "Зеніт" неодноразово піддавався санкціям, в тому числі з боку УЄФА , Через звинувачення в расизмі фанатів.

"Зеніт" зберіг лідерство в чемпіонаті, але його головні конкуренти в боротьбі за титул - ЦСКА і "Локомотив" - проведуть свої зустрічі 29-го туру пізніше в неділю.