Колишній кращий бомбардир фінального турніру КПЛ забив гол в екзотичному чемпіонаті

1. повідомити про помилку
  • повідомити про помилку

Помилка відправлена. Дякуємо!

• печатка
  • 2

Хорватський нападник Едін Юнузовіч відзначився голом за клуб з Іраку «Хорватський нападник Едін Юнузовіч відзначився голом за клуб з Іраку« Аль-Міна », повідомляє Sports.kz. », Повідомляє Sports.kz.
Однак він не допоміг його команді уникнути поразки в домашньому матчі чемпіонату проти «Аль-Бахрі» - 1: 2. На 41-й хвилині Хуссам Ібрагім з пенальті вивів гостей вперед, Юнузовіч зрівняв рахунок на 73-й хвилині, проте вже через п'ять хвилин «Аль-Бахрі» знову повів - відзначився Бенджамін Террі. Після трьох турів «Аль-Міна» має в активі одне очко і йде на 17-му місці в чемпіонаті Іраку.
Відзначимо, що Юнузовіч протягом кар'єри кілька років виступав в казахстанської Прем'єр-Лізі: спочатку він грав в «Жетису», потім в «Ордабаси», а потім транзитом через «Кайсар» знову повернувся в «Ордабаси», де в сезоні-2015 став найкращим бомбардиром фінального турніру в шістці кращих команд, забивши п'ять голів у десяти матчах.