Мессі увійшов в топ-10 кращих бомбардирів в історії Кубка Іспанії

Форвард каталонської футбольного клубу "Барселона" Ліонель Мессі оформив дубль в матчі з "Сельтою" і увійшов до топ-10 кращих бомбардирів Кубка Іспанії в історії.

30-річний аргентинський футболіст забив в ворота "Сельти" (4: 0, перший тайм) два м'ячі за дві хвилини, які стали 45-м і 46-м в Кубку Іспанії. Цей результат виявився десятим в історії. Про це повідомляє tribuna.com .

Рекорд належить іспанському форварду Тельмо Сарри, який виступав в 40-50-і роки і забив 81 м'яч.

Нагадаємо, що Мессі також увійшов до складу символічної збірної 2017 року за версією читачів сайту УЄФА. Ліонель Мессі в дев'ятий раз потрапив в команду року, частіше вибирали тільки Роналду. За кількістю голосів він поступився тільки Рамосу і Марсело.