Міні-футбол серед уболівальників хокейного клубу «Ак Барс»

У сонячний і морозний день 24 січня в КСК «КАИ-Олімп» відбувся турнір з міні-футболу серед уболівальників ХК «Ак Барса». У змаганнях взяло участь понад 80 осіб, які представляли найбільші вузи міста.

У змаганнях брали участь студенти з КФУ, КНІТУ ім.А.Н.Туполева, КНІТУ, КГЕУ, ТИСБИ, КГАСУ, Кетса і вболівальники фан-клубу «О.С.К.А.Л.». Змагання між фан-клубами - не тільки дозволяє вивільнити величезну студентську енергію, але і ще раз ставить уболівальників в ті ж умови, що і їх кумирів - здорової конкуренції і спортивного духу.

На вулиці, біля головного входу уболівальникам і гравцям пропонувалося спільно намалювати банер на підтримку улюбленого клубу.

Матчем відкриття стало протистояння студентських фан-клубів К (П) ФУ і КГЕУ, обидві команди показали гідну гру на відбірковому етапі і посіли перше та друге місця відповідне в своїх групах. Ця була найцікавіша пара чверть фіналістів за результатами жеребкування. Матч починався з вивчення суперниками манери гри і рахунок на 15-ій хвилині відкрив гравець Енерго Рахматуллін Руслан. Слідом вдало пройшла друга атака, що увінчалася успіхом - 2: 0. Після серії невдалих і невиразних атак уболівальників федерального університету ім вдалося скоротити рахунок, але часу і сил на більше не залишалося. Команда КГЕУ пройшла в півфінал.

У другому чвертьфіналі виявляли переможця запрошена команда офіційного фан-клубу ХК «Ак Барс» «О.С.К.А.Л.» і вболівальники університету управління ТИСБИ. Матч був протилежністю першого: з перших хвилин ми спостерігали атаки на зустрічних курсах, обмін голами, але в кінцівці другого тайму сильнішими виявилися більш досвідчені на трибунах уболівальники і довели рахунок до великого - 5: 2. Першою парою півфіналістів стали: КГЕУ - О.С.К.А.Л.

У перерві матчів чвертьфіналу провідний розпитував у глядачів і гравців, наскільки вони добре знають історію рідного клубу «Ак Барс» задаючи питання і заохочуючи сувенірами. Це підвищило настрій всіх учасників і збільшило обсяг мобільного інтернет-трафіку у тих, хто призабув факт з життя ХК «Ак Барс».

Третьому матчем волею випадку і жеребкування зійшлися КНІТУ і Кетса, якими замінено ЗМІ «Бізнес онлайн» і ТО «Молодь Казані», які знялися з турніру в зв'язку з завантаженістю і дуже щільним робочим графіком. Обидві команди зайняли четверте місце в своїх відбіркових групах і цей матч виявив би як то кажуть «найсильнішого з найслабших». Але ситуація на майданчику зовсім не була схожа на гру аутсайдерів - гострі атаки, блискучі сейви воротарів, суперечки з суддями і, звичайно красиві голи. Пропустивши першими в середині матчу, вболівальники технікуму зв'язку зібралися духом і провели дві результативні атаки поспіль і грамотно поставили гру в обороні. Підсумок - 1: 2.

В останньому чвертьфінальному матчі команди КГАСУ і КНІТУ ім.А.Н.Туполева продемонстрували гру з масою нереалізованих моментів і двосічним атаками. «Будівельники» першими відкрили рахунок спочатку матчу і не дивлячись на швидкий гол змогли довести розпочате до кінця - 3: 1. Останній півфіналіст визначився.

У перерві перед матчами за вихід у фінал організатори влаштували турнір з настільного хокею, де кожен міг спробувати свої сили і забити гол супернику, якщо це не вийшло зробити на майданчику. Кожен переможець в матчі отримав сувенір від хокейного клубу «Ак Барс».

Першими боротьбу за путівку в фінал почали вболівальники енергетичного університету та офіційного фан-клубу «О.С.К.А.Л.». Матч почався з курйозного голу в ворота фанатів зі стажем: удар з кутового уздовж лицьової лінії і воротар не зміг зафіксувати м'яч, пропустивши в «будиночок». Далі пішла атака 3 в 1, котра закінчилася другим голом. Тут вже схибив захист оскаловцев. Складалося таке відчуття, що фінал енергетикам потрібен більше - вони домінували протягом усього матчу один раз давши слабину в кінці матчу, за яку поплатилися пропущеним м'ячем. Не можна сказати, що гра йшла в одні ворота, моменти у О.С.К.А.Л.`а виникали, але не вистачало то майстерності у виконанні, то воротар енерго демонстрував навички «Людини-павука». Підсумок - 5: 1 і студенти КГЕУ чекають суперника у фіналі.

У другому півфіналі команди КГАСУ і Кетса продемонстрували, що розслаблятися і бути впевненими в перемозі не можна завчасно. Забивши два м'ячі в перших атаках через грубі помилки захисту «будівельники» розслабилися. Взявши тайм-аут, команда технікуму зв'язку зібралася і взяла в облогу ворота КГАСУ. Результат не змусив себе довго чекати - 2: 2 до перерви. Після «розбору польотів» в роздягальні «зв'язківці» знайшли слабкі місця в суперника і успішно ними користувалися. Перемога на класі - 5: 2. Фінал буде дуже цікавим: КГЕУ - Кетса.

Як і слід перед «десертом» - фіналом, почався матч за третє місце: О.С.К.А.Л. - КГАСУ. За напруженням гри і кількості моментів можна було припустити, що команди грають за кубок. У першому таймі обидві сторони не реалізували по 3 удари перед порожніми (!!!) воротами. Після перерви гравці зрозуміли, що так ризикувати загрожує і атаки були більш позиційними і обережними. На 15й хвилині сильним ударом Бабаназарова Мухаммета (КГАСУ) практично з центра майданчика м'яч досягає мети. Відразу О.С.К.А.Л. бере тайм-аут, відпочинок був необхідний. Мабуть порадившись всім складом фанати знайшли слабке місце в обороні «будівельників» і відразу їм скористалися в першій атаці після пропущеного м'яча! До кінця матчу здавалося, що буде перша серія пенальті, але несподіваний вихід 1 на 1 нападника КГАСУ реалізується! І це за 6 секунд до кінця матчу! Емоційна перемога уболівальників з будівельного університету.

А ось і довгоочікуваний фінал. КГЕУ - дуже зіграна команда - за минулі 7 матчів (з урахуванням відбіркового етапу) кожен гравець крім воротаря забив по 2 м'ячі в ворота суперників. Команда Кетса показали себе як вони можуть підлаштовуватися під кожного противника, знаходячи слабкі місця і грамотно використовую свої сильні сторони - дует нападників Хісматуллін Шаміль і Закіров Шаміль, які забили по 3 м'ячі в плей-офф. Матч почався з хорошою флангової атаки енерго, але для відкриття рахунку не вистачило майстерності замикає передачу. Але на сьомій хвилині цифри на табло все ж помінялися. Грамотний розіграш кутового і точний удар у верхній кут - КГЕУ виходить вперед. Після перерви гравці енергетичного університету показали, що рахунок їх влаштовує і вони не проти «сидіти» в захисті пресингуючи суперника на його половині не дозволяючи розпочати атаку. Всього по одному удару завдали команди в другу половину матчу. Тактично правильна вибудувана гра КГЕУ дозволила закінчити матч з мінімальною перевагою, залишивши свої ворота «сухими». Чиста перемога!

Трійка переможців були нагороджені приємними сувенірами від ХК «Ак Барс», так само організатори відзначили кращих бомбардирів турніру: Хісматуллін Шаміль, Закіров Шаміль (обидва Кетса) і Зайнуллин Ільгам (О.С.К.А.Л.) - по три м'ячі; кращого воротаря: Садиков Рубін (КГЕУ).

Турнір з міні-футболу - частина роботи хокейного клубу «Ак Барс» спільно з Центром спортивних уболівальників які завжди за те, щоб на полі панувала не тільки ігрова, а й здорова атмосфера. Адже вболівальники також мають мати певну спортивної культурою і культурою підтримки своєї команди. А так же показати позитивний образ вболівальника і зміцнити дружні відносини між уболівальниками навчальних закладів.

А так же показати позитивний образ вболівальника і зміцнити дружні відносини між уболівальниками навчальних закладів

Фоторепортаж з фіналу турніру з міні-футболу серед уболівальників ХК "Ак Барс"