NEWSru.com :: Малафєєв встановив новий рекорд "сухий серії" для воротарів збірної Росії

Малафєєв встановив новий рекорд "сухий серії" для воротарів збірної Росії

Голкіпер пітерського "Зеніту" і збірної Росії з футболу В'ячеслав Малафєєв, відігравши на "нуль" в останньому матчі відбіркового раунду чемпіонату Європи 2012 року проти команди Андорри ( 6: 0 ), Встановив новий рекорд тривалості "сухий серії" для воротарів національної команди нашої країни - 561 хвилина.

Це на 36 хвилин більше, ніж у попереднього рекордсмена - Руслана Нігматулліна, який не пропускав голів за збірну в п'яти матчах поспіль. Серія Нігматулліна розпочалася 15 серпня 1995 після пропущеного м'яча в грі зі збірною Фінляндії і перервалася 28 лютого 2001 року в товариському матчі з Грецією, уточнює Sports.ru .

На 55-й хвилині матчу кваліфікації Євро-2012 з Андоррою Малафєєв перевершив це досягнення. Його суха серія триває вже в шести матчах, хоча за збірну він провів всього 22 гри.

Страж воріт "Зеніта" зіграв на нуль в товариських іграх Катар - Росія (1: 1) (гол катарцев в цій грі пропустив воротар "Рубіна" Сергій Рижиков), Камерун - Росія (0: 0), а також в останніх трьох матчах кваліфікації євро-2012 з Македонією, Ірландією і Словаччиною після травми Ігоря Акінфєєва .

Єдиним гравцем, який в осяжному майбутньому цей рекорд може побити, є саме Акінфєєв. "Суха серія" основного воротаря збірної Росії, який продовжує відновлюватися після важкого ушкодження коліна, становить 466 хвилин.