УЄФА назвав воротаря збірної Італії Буффона найкращим гравцем останнього чвертьфіналу Євро-2012

1. УЄФА назвав воротаря "Скуадри адзурри" Джанлуїджі Буффона лучши гравцем останнього чвертьфіналу...

УЄФА назвав воротаря "Скуадри адзурри" Джанлуїджі Буффона лучши гравцем останнього чвертьфіналу "Євро-2012". Матч між збірними Італії та Англії 24 червня в Києві закінчився перемогою італійців з рахунком 0: 0 (4: 2 по пенальті). Італія стала останнім півфіналістом "Євро-2012".

Джанлуїджі Буффон парирував удар захисника англійців Ешлі Коула, а м'яч Ешлі Янга потрапив в поперечину.

Головний тренер "Скуадри адзурри" Чезаре Пранделлі вважає вихід Італії в півфінал закономірним. "Ми заслужили цю перемогу, оскільки грали краще, більше терпіли і читали гру суперника. Ми грали з серцем і характером, але і суперник був дуже непростий. Мене не здивувало, що ми домінували на полі, я знав, що ми можемо взяти ініціативу в свої руки ", - сказав він.

Півзахисник збірної Італії Ріккардо Монтоліво зазначив, що протягом всієї гри у команди були моменти, але часто не виходило забити. "Якби ми програли по пенальті, це було б верхом несправедливості", - сказав він, окремо відзначивши гру Буффона.

У півфіналі у Варшаві 28 червня італійці зустрінуться зі збірною Німеччини. Наставник італійців назвав німців фаворитами майбутнього матчу, але пообіцяв, що при правильному настрої його команда покаже свою найкращу гру, передає ІТАР-ТАСС.