NEWSru.com :: Жіноча збірна Росії вийшла в чвертьфінал чемпіонату світу з гандболу

Жіноча збірна Росії вийшла в чвертьфінал чемпіонату світу з гандболу

Гандболістки збірної Росії завоювали путівку в чвертьфінал чемпіонату світу серед жіночих команд, який проходить в ці дні в Німеччині.

У нервовому і виснажливому матчі 1/8 фіналу в Магдебурзі росіянки лише в овертаймі здобули важку перемогу над національною командою Південної Кореї з рахунком 36:35. Основний час завершився внічию - 30:30 (16:13, 14:17 4: 2, 2: 3).

Це перша в історії жіночої збірної Росії перемога в овертаймі на чемпіонатах світу, зазначає прес-служба федерації гандболу країни .

"Ми самі собі влаштували проблеми. У першому таймі контролювали гру, а в кінці другого почався" пожежа ", тому гра склалася нервово. Та так, що ледве додому не поїхали. Слава Богу, ми дотиснули кореянок. Я сподіваюся, що таких нервових матчів на чемпіонаті світу більше не буде. А то гра з Кореєю нагадала мені Олімпіаду, де в багатьох матчах кінцівки виходили "валідольними", - заявила після матчу лінійна збірної Росії Майя Петрова.

Наступним суперником підопічних Євгена Трефілова в плей-офф чемпіонату світу 13 грудня буде грізна команда Норвегії, яка поряд з росіянками вважається головним фаворитом турніру.

Раніше на груповому етапі російська збірна перемогла команди Тунісу (36:16), Чорногорії (28:24), Бразилії (24:16), Японії (29:28), Данії (32:27) і вийшла в плей-офф з першого місця.