Мессі: 300, 301! "Гранада" - "Барселона" - 1: 2. Прімера. 24 тур / Новини / Чемпіонат Іспанії з футболу онлайн / Футбол / Спорт-Експрес в Україні

"Барселона", zimbio.com

У своєму останньому домашньому поєдинку "Гранада" вельми несподівано переграла мадридський "Реал", а тому, напередодні приїзду в Андалусію "Барселони", зі штабу "філіппінців" звучали досить сміливі заяви.

Господарі "Лос Карменес" напередодні поєдинку позначили своє бажання розжитися очками в матчі з лідером чемпіонату, щоб продовжити свою досить успішну серію.

Після зміни Хуана Антоніо Анкель на Лукаса Алькараса "Гранада" виграла два матчі поспіль, піднявшись в турнірній таблиці на кілька позицій.

Та й в цілому, форма андалусійского колективу радувала його уболівальників - "філіппінці" програли лише раз в п'яти матчах.

В останньому турі "Гранада" на "Ріасоре" розбила "Депортіво" 3: 0, що також додавало впевненості андалузцям.

Що стосується "Барселони", то виїзд на "Лос Карменес" повинен стати останньою репетицією перед першим матчем з "Міланом" в рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Каталонцям необхідно було зберегти гарний настрій, набравши три очки, і при цьому, не витратити занадто багато сил і емоцій на досягнення потрібного результату. Реалізовувати ж це "блаугранас" належало без Давида Вільї і Хаві Ернандеса, які не могли допомогти "Барселоні" через проблеми зі здоров'ям.

Незважаючи на те, що дебют зустрічі пройшов в спокійному і неспішному ключі, вже на четвертій хвилині гості могли відкривати рахунок. Це Лео Мессі блискучою передачею розкрив оборону "Гранади", вивівши Санчеса на побачення з кіпером, але Алексіс по-дерев'яному прийняв м'яч і шанс змарнував. Господарі з відповіддю тягнути не стали і тут же огризнувся: Ньйом з правого краю завантажив м'яч в штрафну, де Ноліто зумів пробити по воротах - Вальдес з другої спроби забрав круглого.

В цілому ж, темп матчу залишав бажати кращого. "Барселона", за традицією останніх виїзних поєдинків, виглядала дещо мляво, "Гранада" же великим числом оборонялася і на ініціативу не дуже претендувала. До того ж, андалусійцев влаштовували невеликі швидкості, при яких захищатися господарям було набагато простіше. Відсоток володіння м'ячем у каталонців потихеньку зростав до вісімдесяти відсотків, але роботи у Тоньо не було.

Могли гості змусити кіпера "філіппінців" нервувати на 25 хвилині, але знову феєрично затупил Санчес, запорів другий вихід. І тут же "Гранада" покарала "Барселону"! У господарів пройшла точно така ж атака, як і на початку гри, тільки Ноліто на цей раз не став бити, відкинувши сферу на самотнього Ігало - 1: 0! Незважаючи на те, що лайнсмен проспав офсайд форварда, варто відзначити недбалість захисників.

Деякий час у "блаугранас", які не особливо і додали після пропущеного м'яча, крім шаленого удару повз нічого не було. Лише ближче до кінцівці тайму "Барса" розіграла круглого в фірмовому стилі, але Тоньо в ближньому бою не дозволив відзначитися Мессі. Останні хвилини каталонці провели непогано, але при цьому, ледь самі собі не привезли - Аранда не скористався подарунком від Тьяго.

Не можна сказати, що підопічні Хорді Соар в іншому ключі почали другу половину, проте відігралися гості швидко. Тоньо невдало парирував удар Сеска перед собою, за що відразу ж поплатився, бо Мессі був тут як тут - 1: 1!

"Гранада" похитнулася і протягом пари хвилин пропустила другий, однак лайнсмен не до кінця розібрався в ситуації і запалив офсайд по гравцеві, який в атаці "Барси" не брав участі. Незабаром третій вихід на Тоньо запоров Санчес, але це навряд чи когось здивувало. Соар на це дивитися більше не міг і замінив Алексіса на Тельо.

Після закінчення години матчу, підібгавши суперника, "Барселону" вперед міг вивести вперед Педро: чи не дуже активний до того Родрігес приклався з центральної зони і на виручку Тоньо прийшла штанга! Вінгер вразив ворота кілька хвилин по тому, проте і на цей раз було зафіксовано положення поза грою. А варто було вийти на поле Іньєсті, як "блаугранас" повели в рахунку. Що правда, сам Андрес в гольовому епізоді був ні до чого. Це Мессі виконав штрафний, а Тоньо знову не врятував - 1: 2!

Каталонці пропустили пару хороших шансів зняти питання про переможця ще до фінального свистка, що зраджувало сил "Гранаді", яка не опустила рук і намагалася врятувати гру. Господарі сміливо пішли вперед і на 91 хвилині мали порівнювати рахунок, але Браімі, що зміркував стінку з Ель-Арабі, не потрапив в ближній кут! Розчарування публіки на "Лос Карменес" не було меж.

1: 2 - "Барселона" провела третій поспіль непоказний виїзний матч у Примері, але на цей раз взяла три очки.