Арсенал - Зеніт 22 квітня 2018 пряма онлайн трансляція матчу розпочнеться о 14:00 (мск) - Росія, Прем'єр-Ліга 2017/2018, 27 тур на Soccer.ru

90 + 6 'Сьогоднішній матч став справжньою окрасою всього російського футболу. Кипіли пристрасті протягом всієї гри, забивалися дуже красиві голи, було видалення, рахунок змінювався то в одну, то в іншу сторону. Варто відзначити гол Артема Дзюби в ворота своєї колишньої команди. Боротьба нагорі турнірної таблиці триває, за Лігу Чемпіонів змагаються одразу чотири команди. Пряму текстову онлайн трансляцію матчу для вас провів Старчеус Сергій, до нових зустрічей на https://www.soccer.ru ! 90 + 5 'Звучить фінальний свисток, який сигналізує про закінчення зустрічі! 90 + 4 '

Еванс Кангва отримав м'яч в чужій штрафній, витримав паузу і пробив у верхній кут, Лодигін зловив м'яч.

90 + 3 '

Воротар "Арсеналу" не поспішає вводити м'яч у гру, нічия повністю влаштує тульських футболістів.

90 + 2 ' 90 + 2 '   90 + 1 ' 90 + 1 '

Ух і вогненний матч в Тулі, Артем Дзюба зловив кураж і розігрує кутовий з одноклубником, при цьому Артем всім виглядом показує, що треба йти вперед і забити четвертий гол.

90 '

Неймовірний момент втрачає Дріуссі, аргентинець з метра пробивав головою, м'яч полетів вище поперечини!

89 '

Правило колишніх працює! Артем Дзюба був першим на добивання і забив своїй колишній команді!

88 ' 88 '   87 ' 87 '

"Арсенал" надає високий пресинг і не дає супернику перейти на свою половину поля.

86 ' 86 '   85 ' 85 '

Зовсім загубилися гравці "Арсеналу" після другого пропущеного гола, залишили знову одного Кузяєва і той замкнув простріл з флангу!

84 ' 84 '   83 ' 83 '

Ось так розв'язка в матчі, але гра ще не закінчена, перемогу може вирвати будь-яка команда, абсолютно непередбачувана гра.

82 '

Абсолютно одного залишили Кузяєва біля кордонів карного майданчика, Далер потужно пробиває низом в дальній кут!

81 ' 81 '   80 ' 80 '

Пішли останні десять хвилин основного часу в матчі, чи вистачить цього часу "Зеніту", щоб зрівняти рахунок?

79 '

Горан Чаушіч завдає божевільний удар з-за меж штрафного майданчика, м'яч стрясає каркас воріт!

78 '

Тривалу і позиційну атаку проводять футболісти "Зеніту", подивимося що з цього в результаті вийде.

77 '

Проте "Арсенал" продовжує йти вперед і заробляє кутовий, Лодигін впевнено грає в своєму штрафному після навісу з кута поля.

76 ' 76 '   75 ' 75 '

Відсоток володіння м'ячем на дану хвилину: "Арсенал" (48%), "Зеніт" (52%).

74 '

Класно діють флангові захисники господарів, активно відпрацьовують в обороні і підключаються до атак.

73 '

Легко футболісти "Зеніту" переходять центр поля, але також легко втрачають м'яч у чужій штрафній площі.

72 '

Гру рукою в атаці у Кузяєва вгледів головний арбітр зустрічі, зафіксований фол.

71 '

Рігоні намагається зробити навіс в штрафну з правого флангу, але захисники не дозволяють цього зробити.

70 '

Щось зовсім нічого не виходить у пітерських футболістів, а часу все менше залишається до кінця зустрічі.

69 '

"Арсенал" впевнено обороняється і відразу виносить м'яч на чужу половину поля на свого габаритного форварда.

68 '

В районі центрального кола ведуть перепасовку гравці "Зеніту", при першій же спробі вийти вперед, втрачають м'яч.

67 '

Далер Кузя порушує правила в атаці і тут-же вибачається перед Анрі Хагуш.

66 '

Артем Дзюба був на вістрі атаки, але захисники "Зеніту" відтіснили форварда від м'яча.

65 '

Намагаються гості доставити проблем обороні "Арсеналу", але поки що захисна лінія відмінно обороняється.

64 ' 64 '   63 ' 63 '

Господарі продовжують діяти першим номером, а гості чекають шансу в черговий раз втекти в контратаку.

62 '

"Арсенал" створює ще один момент, простріл низом уздовж штрафного "Зеніту" замкнути ніхто не зміг.

61 '

Дзюба обіграв Доменіко Крішіто на фланзі і зробив простріл у штрафну, захисники вибили на кутовий.

60 '

Сповільнилося темп гри в останні хвилини, гравці "Арсеналу" в центрі поля спокійно ведуть перепасовку між собою.

59 ' 59 '   58 '   57 ' 58 ' 57 '

Перспективна атака гостей закінчилася неточним пасом на підступах до чужого штрафного майданчика.

56 '

"Зеніт" був близький до того, щоб пропустити третій гол, Манчіні одразу готує заміну.

55 '

Момент біля воріт гостей! Дзюба зробив простріл, Кангва пробивав головою, Лодигін зумів зреагувати!

54 '

Себастьян Дріуссі виявився один в чужій штрафній площі і пробивав головою по воротах, м'яч приземлився на сітку із зовнішнього боку.

53 '

Кирило Комбаров пішов в атаку правим флангом і заробив корнер для своєї команди.

52 '

Серія втрат пішла в центрі поля у обох команд, треба відзначити, що великі швидкості демонструють і ті, і інші.

51 '

Тут же відбулася контратака "Зеніту", Дріуссі пробивав з розвороту, м'яч пролетів поруч зі штангою.

50 '

Кангва робить навіс у штрафну "Зеніту", Юрій Лодигін ловить м'яч, нічого небезпечного.

49 '

Нічого небезпечного біля воріт червоно-жовтих після навісу з кута поля не відбулося, відбилися господарі.

48 '

Антон Заболотний завдавав удару головою по воротах "Арсеналу", Левашов зумів перевести м'яч на кутовий.

47 '

Роберто Манчіні помітно нервує, втрачати очки синьо-біло-блакитним ніяк не можна.

46 '

Другий тайм розпочався! Без замін обійшлися наставники обох команд в перерві матчу.

45 + 4 '

Класний перший тайм видали команди. Голи вийшли найрізноманітніші і дуже красиві. Три м'ячі у першому таймі і це ще далеко не межа. "Зеніт" у другому таймі постарається перевернути гру на свою користь. Відпочиваємо і повертаємося на другий тайм. Діліться своїми прогнозами на другий тайм в коментарях до матчу.

45 + 3 'Звучить свисток судді, команди відправляються в роздягальні, перший тайм завершено! Поки футболісти відпочивають, ви можете почитати нові записи в блогах https://www.soccer.ru/blogs 45 + 2 ' 45 + 3 'Звучить свисток судді, команди відправляються в роздягальні, перший тайм завершено 45 + 1 '

Сергій Ткачов виграв позицію в чужій штрафній, отримав відскік і з лівої ноги пробив у ближній кут, м'яч від штанги влетів у ворота!

45 ' 45 '   44 ' 44 '

Під завісу першого тайму "Арсенал" провів ще одну атаку, Ткачов наносив удар по воротах, вийшло дуже неточно.

43 '

Еванс Кангва виграв позицію у Смольнікова і пробивав головою по воротах гостей, м'яч полетів повз ворота.

42 '

На хороших швидкостях проходить матч, футболісти швидко переміщуються по полю, намагаються проводити різноманітні атаки.

41 '

Антон Заболотний проривався до чужих воріт, лайнсмен піднімає прапорець, зафіксований офсайд.

40 '

Багато боротьби за м'яч в центрі поля, суддя фіксує фол, м'яч розіграє пітерський "Зеніт".

39 '

Антон Заболотний продовжує залишатися в тіні, зовсім непомітний форвард "Зеніту".

38 '

Багато перекладів з флангу на фланг роблять футболісти "Зеніту", намагаючись розтягнути оборону суперника.

37 '

Один гол гарніше іншого сьогодні забиваються в Тулі, команди радують прийшли на стадіон уболівальників.

36 '

Гарний гол забиває аргентинський легіонер "Зеніта", Паредес закрутив м'яч з кутового у ворота пряіиі ударом!

35 ' 35 '   34 ' 34 '

Дуже мобільно грає "Зеніт", постійно перебудовуючись в різні тактичні схеми, тим самим заплутуючи суперника.

33 '

У "Зеніта" не виходить гра в атаці, м'яч не доходить до нападників, небезпечних моментів немає.

32 '

Горбатенко грубо діяв при відборі м'яча і зачепив ногу Крішіто, суддя пошкодував футболіста "Арсеналу", адже у нього вже є "гірчичник".

31 '

Артем Дзюба дуже старається, просить партнерів частіше віддавати передачі на нього, нападник дуже хоче забити "Зеніту".

30 '

Пів години ігрового часу позаду, поки з явною перевагою грає тульський "Арсенал".

29 '

Господарі прессингують суперника на чужій половині поля і змушують захисників помилятися.

28 '

Хороший навіс вийшов з кута поля, а потім і удар по воротах, Лодигін виручає "Зеніт".

27 '

Класна контратака вийшла у "Арсеналу", м'яч вийшов за лицьову від ноги Мевля, господарі виконають кутовий.

26 ' 26 '   25 ' 25 '

"Зеніт" після заміни трохи перебудувався і більше буде атакувати флангами через Крішіто і Смольнікова.

24 '

Трохи спав темп гри, "Арсенал" намагається потримати м'яч в центрі поля і при можливості виходити в атаки.

23 ' 23 '   22 ' 22 '

Доброю за напруженням пристрастей виходить гра, атакою на атаку відповідають один одному суперники.

21 ' 21 '   20 ' 20 '

Багатий на події виходить матч, не покидає відчуття того, що все може змінитися на поле в будь-яку секунду, як в одну, так і в іншу сторону.

19 '

Артем Дзюба просить м'яч у партнера, але Сергій Ткачов вирішує сам пробити з гострого кута, Лодигін зумів зреагувати!

18 '

На зустрічних курсах проходить гра, м'яч в центрі поля практично не затримується.

17 '

Пройшов пас в штрафну на Дріуссі, той дивним чином обробляв м'яч і втратив його.

16 '

Добре рухаються футболісти обох команд, намагаються проводити атаки на швидкості.

15 '

Класна передача пройшла на Дмитра Полоза, але той банально не зумів обробити м'яч.

14 '

Паредес на цей раз вирішив закрутити м'яч прямим ударом з кутового, сфера пролетіла поруч зі штангою!

13 '

Леандро Паредес подавав з кутового, захисники зуміли відбитися, але буде ще один кутовий, тільки вже з протилежного флангу.

12 '

Браніслав Іванович сам пішов в чужу штрафну і зумів заробити кутовий, незадоволений тренер тульського "Арсеналу" діями своїх захисників.

11 '

"Арсенал" переходить в позиційну атаку, Дзюба виграє позиційну боротьбу і заробляє аут.

10 '

Супер момент створили гості, Дріуссі міг відправляти м'яч у сітку з метра, але не влучив у ворота, однак зафіксований офсайд.

9 '

Заболотний вів боротьбу відразу з двома суперниками в чужій штрафній і зумів заробити кутовий для "Зеніту".

8 '

За статистикою тульський "Арсенал" є незручним суперником для "Зеніту".

7 '

Роберто Манчіні на ногах, активно щось підказує своїм футболістам, сценарій явно не за його планом.

6 '

Швидкий гол в матчі є, початок активне, ніж зможе відповісти пітерська команда?

5 '

Класний по виконанню і красі вийшов удар у Горбатенко, м'яч обігнув руки Лодигіна і влетів в сітку воріт!

4 ' 4 '   3 ' 3 '

Гарна погода, газон у відмінному стані, є всі умови для класного футболу.

2 '

З особливою увагою глядачі вітали сьогодні в стартовому складі Туляков Артема Дзюбу.

1 '

Суддя дає стартовий свисток! Матч на стадіоні "Арсенал" розпочався!

0 '0' 0 '0'

"Арсенал" втратив шанси на потрапляння в єврокубок. Тепер він може грати в своє задоволення. "Зеніт" знаходиться під серйозним тиском. Не завжди пітерцям вдається реалізувати перевагу в класі. Складно їм буде добитися позитивного результату і в майбутній зустрічі. Кондиції підопічних Манчіні далекі від оптимальних. Нинішній "Арсенал" вміє створити проблеми лідерам. Безумовно, класом тульський клуб поступається лідерам, але в самовіддачі виглядає здорово.

0 '

"Зеніт" мотивацію ще не втратив, проте його форма залишає бажати кращого. Пітерці з великими труднощами набирають очки. В останньому турі лише завдяки зусиллям сімнадцятирічного захисника Скроботова вони змогли в рідних стінах здолати московське "Динамо" (2: 1). Атакуючий потенціал синьо-біло-блакитних помітно знизився, та й захист періодично допускає осічки. Поки що "Зеніт" йде на четвертому рядку, але відставання від другого "Спартака" всього два очки. Інша справа, що на виїзді команда Роберто Манчіні виступає слабо. Тільки одну перемогу поза рідного стадіону здобув "Зеніт" в семи останніх матчах, п'ять з яких завершилися внічию. Втрачати очки підопічні Манчіні не мають права, якщо вони хочуть потрапити в Лігу чемпіонів. Кокорін, Маммана і Луньов як і раніше не готові вийти на поле. Ризикує не зіграти Терентьєв.

0 '

"Арсенал" сподівався, що "Спартак" стане володарем Кубка Росії, проте москвичі не виправдали надій претендентів на 6-у позицію в Прем'єр-лізі, і залишили їх без мотивації на фініші сезону. Нинішній суперник все ж стане для канонірів хорошим подразником. Вони будуть намагатися довести що перемога здобута в першому колі була не випадковою. "Арсенал" підходить до поєдинку з "Зенітом" після гостьової поразки в минулому турі на виїзді від "Краснодара". Туляки начисто програли кубанцям (0: 3). Точно не зіграють в матчі через травми півзахисник Александру Бурчану і захисник Гія Грігалава. Але зате готовий посилити атакуючий потенціал тульського клубу Артем Дзюба.

0 'Добрий день, шановні любителі російського футболу! Дуже цікавий матч в рамках РФПЛ сьогодні відбудеться в Тулі, де місцевий "Арсенал" прийматиме пітерський "Зеніт". Більш вмотивованими на матч чергового туру повинні вийти гості, проте їм не варто розраховувати на легку перемогу. Господарі горять бажанням відібрати очки у одного з російських топ клубів. Туляки - міцний середняк чемпіонату Росії. "Зеніт" веде непросту боротьбу за місце в Лізі Чемпіонів. сайт https://www.soccer.ru проведе пряму текстову онлайн трансляцію матчу, стежити за подіями на полі і коментувати гру для вас буде Старчеус Сергій.