Витік газу на чемпіонаті Європи з легкої атлетики затримала старт змагань

1. Орфографічна помилка в тексті:

11 серпня 2018, 11:23 Переглядів: 11 серпня 2018, 11:23 Переглядів:   Витік газу на стадіоні стала причиною затримки старту змагань в суботу

Витік газу на стадіоні стала причиною затримки старту змагань в суботу. Фото AFP.

Старт змагань в ходьбі на 20 кілометрів у жінок на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Берліні був відкладений через витік газу на трасі, повідомила керівник делегації нейтральних атлетів Олена Орлова. Старт був намічений на 9:05 за місцевим часом і спочатку був відкладений на півгодини. Новий час старту - 10:55 (11:55 за київським часом). І чоловіки, і жінки почнуть боротьбу на дистанції 20 км одночасно.

Нагадаємо, що українська бігунка Анна Рижикова в Берліні завоювала "срібло" чемпіонату Європи з легкої атлетики на дистанції 400 метрів з бар'єрами.

Раніше в п'ятницю відразу дві українки потрапили на подіум чемпіонату Європи на дистанції 800 метрів . Наталія Прищепа принесла Україні друге "золото" на чемпіонаті Європи з легкої атлетики, Ольга Ляхова взяла "бронзу".

днем раніше Сергій Никифоров став бронзовим призером чемпіонату Європи . Українець в стрибках в довжину показав результат 8,13 метра і поступився німцеві Фабіану Хейтлі, який з таким же результатом став срібним призером (але зробив це з другої спроби). "Золото" завоював грек Мільтіадіс Тентоглу (8,25 м).

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "На чемпіонаті Європи з легкої атлетики стався витік газу". інші Новини спорту дивіться в блоці "Останні новини"