ЛЧ. «Челсі» і «Рома» забивають 6 голів, «Баварія» і «ПСЖ» крупно виграють

4. Група D

«Ліверпуль» відігрався за всі невдачі - виграв крупніше «Спартака»

Головне, що сталося ввечері, поки червоно-білі громили «Севілью».

Група A

Жозе Моурінью намагався переконати футбольний світ в тому, що «Бенфіка» залишається найнебезпечнішим конкурентом «Манчестер Юнайтед», незважаючи на дві поразки лісабонської команди на старті групового турніру Ліги чемпіонів із загальним рахунком 1: 7. «Сьогодні я успішно доніс до своїх гравців, що« Бенфіка »не просто сильніше« Базеля »і ЦСКА, вона значно сильніше них. Це було складно довести, але мені, здається, вдалося », - видав на передматчевій прес-конференції Особливий. Можливо, Моурінью налаштували на благодушний лад спогади, як він 2000 року починав кар'єру головного тренера саме в «Бенфіці». Втім, це навряд чи, адже «орлом» Жозе був всього три місяці, а потім його звільнили за зайву завзятість.

Як би там не було, «МЮ» дійсно довелося непросто на «Да Луш». Нехай «Бенфіка» в результатах не завдала жодного удару в площину воріт англійців, вона награв на нічию. Підвів господарів юний голкіпер Мілі Свілар. 18-річний син екс-гравця «Антверпена» і збірної Югославії Ратко Свілара дебютував в ЛЧ, встановивши рекорд: він став наймолодшим воротарем в історії турніру. В цілому Мілі справлявся з роботою, проте на 64-й хвилині пропустив гол, який нагадав легендарний гол Андрія Шевченка Олександру Филимонову. Маркус Рашфорд при виконанні штрафного побачив, що Свілар далеко вийшов з воріт, і пробив. Голкіпер «Бенфіки» зловив м'яч вже за лінією. Курйозний епізод вирішив результат гри.

0 ударів в створ. Так ЦСКА грає в Лізі чемпіонів

«Армійці» програють найважливіший матч у своїй групі і майже втрачають шанси на вихід в 1/8 фіналу.

Група B

Юпп Хайнкес повернувся в Лігу чемпіонів, яку він виграв з «Баварією» в 2013-му. Гра з «Селтіком», на якій випало працювати російському судді Сергія Карасьова, повинна була дати 72-річному тренеру, звичайно ж, більше інформації, ніж розгром «Фрайбурга». Напевно, і дала, хоча мюнхенці знову виграли з солідною перевагою.
«Баварія» грала на «широку ногу». Завдала на радість публіці близько 25 ударів по воротах. М'яч у господарів добре ходив з однієї частини поля на іншу, швидко переміщався з флангу на фланг. Томас Мюллер забив свій перший гол в ЛЧ на добиванні, Кінгслі Коман пролетів з м'ячем по лівому флангу і видав гарний пас-парашут на Джошуа Кімміха, а Матс Хуммельс точно пробив головою після навісу Ар'єна Роббена з кутового. Бригада Карасьова теж відіграла помітну роль - скасувала два голи «Баварії» і один «Селтіка».

Бригада Карасьова теж відіграла помітну роль - скасувала два голи «Баварії» і один «Селтіка»

Юпп Хайнкес повернувся в Лігу чемпіонів

«Андерлехт» під час паузи на матчі збірних оголосив ім'я нового головного тренера - Хейна Ванхазебрука, під керівництвом якого «Гент» здорово показав себе в Лізі чемпіонів в групі з «Зенітом», «Ліоном» і «Валенсією». Це призначення мало якось надихнути уболівальників «Андерлехта», чия команда почала ЛЧ з двох великих сухих поразок.
Свіжих ідей та емоцій, отриманих від Ванхазебрука, бельгійцям вистачило на тайм гри з «ПСЖ». Ранній гол Мбаппе, який в Лізі чемпіонів поки виглядає навіть якось солідніше, ніж Неймар з Едінсон Кавані, що не знищив господарів. «Андерлехт» створив кілька чудових моментів, але, не реалізувавши їх, пропустив перед перервою після удару Неймара і знижки Мбаппе на Кавані. У другому таймі «Андерлехт» вже був схожий на самого себе колишнього зразка. Неймар забив зі штрафного, Кавані двічі з офсайду. Проте результативна серія уругвайця в ЛЧ розтягнулася на сім матчів.

Група C

Дієго Сімеоне згадував, як Азербайджан був спонсором «Атлетіко», і ніби передчував недобре: «Співпраця принесло нам успіх. У той час ми взяли Кубок Іспанії, потім стали чемпіонами і вийшли у фінал Ліги чемпіонів. Сподіваюся, і в цей раз після приїзду в Баку справи підуть вдало. Але потрібно бути обережними. «Карабах» провів хороший другий тайм проти «Челсі», а «Рома» з працею перемогла тут. Легко нам не буде точно ».
Команда Симеона не мала права втрачати очки, враховуючи турнірну ситуацію, але все-таки втратила. «Атлетіко» завершив перше коло без перемог, а «Карабах» набрав історичне перше очко на груповому етапі. Ці 0: 0 цілком у справі. Господарі дали бій гостям з Прімери, яким було потрібно цілих півгодини, щоб створити хоч один небезпечний момент біля воріт Ібрагіма Шехіча. Іспанець Маркос Мічел і його партнери по групі атаки тримали в напрузі оборону суперника, але в підсумку «Атлетіко» лише тричі за матч пробив у ворота. Навіть коли форвард Діно Ндлову отримав другу жовту картку за другу спробу випросити пенальті, фаворит не придумав нічого цікавого попереду. «Карабах» вдесятьох втримав нічию, рівну перемозі.

Антоніо Конте отримав гарну новину напередодні матчу з «Ромою»: залікував пошкодження і повернувся в стрій Альваро Мората. Без іспанця сині примудрилися продути навіть «Кристал Пелас». Мората витримав до фінального свистка, однак героєм божевільного битви на «Стемфорд Брідж» став все-таки не він.

До 37-й хвилині здавалося, що господарі зробили результат. Голи Давида Луїса ударом з-за меж штрафного і Едена Азара, який розгорнув і завершив контрвипад, забезпечили «Челсі» перевага, який команди Конте не звикли випускати. Але римлян підняло з колін соло лівого захисника: Александар Коларов спритно прокинув м'яч повз Сесара Аспілікети і забив за допомогою рикошету. А в другому таймі настав час іншого колишнього гравця «Манчестер Сіті». Протягом шести хвилин Едін Джеко оформив дубль, створивши, зокрема, приголомшливий гол ударом з льоту. «Рома» своїм характером цілком заслужила три очки в Лондоні, ось тільки куражу Джеко в цей вечір протистояв кураж Азара. Невисокий бельгієць забив головою, доповнивши картину своїм дублем.

Невисокий бельгієць забив головою, доповнивши картину своїм дублем

«Челсі» врятував матч з «Ромою»

Група D

Для головного тренера «Барселони» Ернесто Вальверде зустріч з «Олімпіакосом» точно не була рядовий. Іспанський фахівець три сезони (з перервою на один рік) тренував цю команду, тричі виграв з нею чемпіонат і двічі Кубок країни. У іспанського капітана греків Альберто Боті теж була хвилинка ностальгії: 28-річний захисник - вихованець «Барселони», одного разу він зіграв навіть за першу команду.
«Олімпіакос» продовжив радувати Вальверде голами: на 18-й хвилині Дімітріос Ніколау зрізав м'яч в свої ворота. Однак передчуття легкої перемоги у заповненого трохи більше ніж на половину «Камп Ноу» пропало перед перервою, коли Херард Піке отримав другу жовту картку за гол рукою. На виручку «Барсі» в непростий момент, зрозуміло, прийшов Ліонель Мессі. Аргентинець забив зі штрафного (це його 100-й гол в єврокубках!) І зробив гольовий пас. Причому відразу двоє гравців «Барси" не дотяглися до м'яча після прострілу Мессі, а ось Лука Дінь виявився в потрібній точці в потрібний момент. Гол Ніколау за рахунку 3: 0 допоміг греку зняти камінь з душі - ніякої іншої цінності в собі він не ніс.

«Ювентус» грав домашній матч Ліги чемпіонів після першого з серпня 2015 року поразки на своєму полі - від «Лаціо» (1: 2) в Серії А. Міцний «Спортинг» цілком міг нанести «старої синьйори» друге. До цього дня команда Жорже Жезуша поступилася в цьому сезоні тільки «Барселоні» - в минулому турі ЛЧ.
Початок матчу для господарів дійсно вийшло шокуючим. Алекс Сандро мало того що упустив Желсон Мартінша, так ще й виявився на шляху м'яча, відбитого Джанлуїджі Буффоном. Безглуздий автогол бразильця допоміг «Спортингу» повести в рахунку. Якогось виразної відповіді від «Ювентуса» не було. Господарі не закрутили карусель атак біля воріт гостей, але їм вистачило фірмового голи зі штрафного від одужав Міралема Пьяніча. А коли Жорже Жезуш вже готувався випустити на заміну залікував травму Сейду Думбія, чемпіон Італії дотиснув «Спортинг» на класі Маріо Манджукич. Хорват продавив захисника і зіпсував статистику чемпіону Європи Рую Патрісіу.