Не змогли…. Огляд матчу «Реал» - «Баварія»

Перед матчем

Перед матчем.

Мадридський "Реал" зробив хороший заділ в першому матчі, перемігши в Мюнхені, і цілком впевнено придивлявся до свого третього поспіль фіналу Ліги чемпіонів. Залишившись без трофеїв на внутрішній арені, "Реал" може врятувати сезон, домігшись неймовірного досягнення, тричі поспіль взявши «Вухатий» кубок.

У свою чергу Юпп Хайнкес, влітку йде на пенсію - швидше за все, остаточно, - теж не проти завершити свою тренерську кар'єру на високій ноті. Тим більше, що гра «Баварії» в цілому залишила непогане враження в першому матчі, і вирішити завдання виходу в фінал в Мадриді цілком по плечу хлопцям з Мюнхена.

Правда, втрати в складі у «Баварії» куди вагомішим, ніж у мадридців, у яких зустріч через травму пропускали тільки Карвахаль і Іско. У мюнхенців ж на поле не вийшли травмовані в першому матчі Роббен і Боатенг, також давно в лазареті Артуро Відаль і Кінгслі Коман.

У внутрішній першості в минулі вихідні обидві команди дали відпочити своїм лідерам, виставивши в основі резервістів, так що до очного поєдинку суперники підійшли зі свіжими силами.

Хід гри.

«Баварія» розпочала зустріч активно, вже на 2-й хвилині розігравши комбінацію Алаба - Левандовскі, але вчасно зіграв Кейлор Навас. А буквально через хвилину рахунок вже був відкритий.

Мюллер закидав м'яч у штрафну, захисники «Реала» ніяково вибили снаряд - прямо на зреагувала Кімміха і Йосу забив свій другий гол в півфіналі!

Після пропущеного м'яча «Реал» стрепенувся, провів кілька атак, в ході однієї з яких тільки підкат Мюллера не дав Роналду вийти на ударну позицію. Мадридці заволоділи м'ячем, замкнули «Баварію» в штрафний і досить швидко відігрався.

Ще один герой протистояння Марсело отримав м'яч на фланзі, обіграв Кімміха і навісив в штрафну, де без нагляду виявився Бензема, замкнувши подачу бразильця.

Втім, для «Баварії» мало що змінилося, адже мюнхенцям потрібно було забивати два м'ячі. І «Баварія» рушила в атаку. У наступні 15-20 хвилин німці створили кілька небезпечних моментів, але всякий раз Левандовскі бракувало влучності в завершенні атак.

Час від часу Мадрид відповідав - так, Роналду і Марсело били по воротах Ульрайха, але безрезультатно. «Баварія» продовжувала атакувати, створила кілька моментів, закінчивши тайм досить неоднозначним епізодом - Левандовскі бив по воротах з правого кута воротарського, але м'яч потрапив у руку Марсело, відправившись на кутовий. Однак свисток Чакира промовчав, а Марсело після матчу визнав, що пенальті, швидше за все, був .

Однак свисток Чакира промовчав, а Марсело після матчу   визнав, що пенальті, швидше за все, був

Хто б міг подумати, що другий тайм розпочнеться для «Баварії», непогано грала до перерви, з жахливого «привозу», вже другого в цих півфінальних матчах. Толіссо віддавав назад, але Ульрайх, судячи з усього, забув, що м'яч не можна брати в руки, відсахнувся від нього і з'явилася паузою скористався Бензема, підхопивши безхазяйний снаряд і закотивши його в порожні ворота.

«Баварія» прийшла в себе швидко і знову навалилася на ворота «Реала». Мадрид сіл в оборону, сподіваючись на контратаки, де пару раз ледь не домігся свого, німці ж грали практично без центру поля, весь час проводячи навколо і всередині штрафної суперника. На 63-й хвилині "Баварія" домоглася свого - після прострілу Зюле з правого флангу Хамес пробив по воротах, влучив у захисника, проте сам же встиг зіграти на добиванні, показово не ставши святкувати гол.

Після цього Зінедін Зідан провів подвійну заміну, випустивши Бейла і Каземіро. "Баварія" кинула в бій ще одного форварда - Вагнера. Останні 15 хвилин матчу стали протистоянням групи атаки мюнхенців і Кейлор Наваса. Відкритий і авантюрний футбол у виконанні «Баварії» успіху їй не приніс, хоча моментів мюнхенці створили достатньо, щоб перемогти. Але відверте невезіння, кураж Наваса, який встановив рекорд за кількістю сейвів матчі ЛЧ , Слабка гра Мюллера і Левандовскі - все це зумовило вихід «Реала» в фінал. Третій поспіль, що дозволило мадридцям повторити рекорди «Мілана» і «Ювентуса» .

А чи вийде встановити рекорд за перемогами в ЛЧ поспіль - дізнаємося зовсім скоро.