NEWSru.com :: "Барселона" і "Баварія" вийшли в чвертьфінал Ліги чемпіонів УЄФА

Каталонці в матчі-відповіді 1/8 фіналу на своєму полі переграли "Челсі" з рахунком 3: 0 завдяки дублю Ліонеля Мессі (3 ', 63') і голу дебютанта Усмана Дембеле (20 ')

Іспанська "Барселона" і німецька "Баварія" вийшли до чвертьфіналу Ліги чемпіонів УЄФА , Пройшовши за сумою двох матчів відповідно англійський "Челсі" і турецький "Бешикташ".

Каталонці в матчі-відповіді 1/8 фіналу на своєму полі переграли "Челсі" з рахунком 3: 0 завдяки дублю Ліонеля Мессі (3 ', 63') і дебютному голу Усмана Дембеле (20 '). Перша зустріч команд завершилася з рахунком 1: 1.

Мессі вивів "Барселону" в чвертьфінал, досягнувши попутно позначки в 100 голів в Лізі чемпіонів. Він дістався до цього рубежу другим після форварда іспанського "Реала" Кріштіану Роналду, в активі якого вже 117 забитих м'ячів. Щоб забити 100 м'ячів, Мессі знадобилося 123 гри, а Роналду - 137.

Перший гол аргентинського нападника в цьому матчі став найшвидшим в його кар'єрі. Мессі відзначився лише через 127 секунд після стартового свистка на "Камп Ноу", відправивши м'яч між ніг Тібо Куртуа майже з нульового кута.

Другий м'яч Ліонель також відправив у "будиночок" голкіпера "Челсі", після чого той став посміховиськом в соцмережах.

"Баварія" повторно обіграла "Бешикташ" і, розгромивши стамбульців з підсумковим рахунком 8: 1, сьомий рік поспіль вийшла до чвертьфіналу.

Ведучи після першого матчу з рахунком 5: 0, команда Юппа Хайнкеса не збиралася зупинятися на досягнутому і на стадіоні "Водафон Парк" в Стамбулі забила ще три м'ячі. У складі гостей забитими м'ячами відзначилися Тьяго Алькантара (18 '), Сандро Вагнер (84'), на 46-й хвилині в свої ворота м'яч відправив гравець господарів Гекхан Генюл. У "Бешикташа" відзначився колишній форвард ЦСКА Вагнер Лав (59 ').

"Баварія" і "Барселона" поповнили вісімку кращих футбольних клубів континенту, куди раніше увійшли "Ліверпуль", "Манчестер Сіті", "Ювентус", "Рома", "Реал" і "Севілья". Жеребкування наступної стадії турніру відбудеться 16 березня.