"Баварія" - "Челсі" - 2: 2. Пен. - 5: 4. Суперкубок УЄФА / Новини / Єврокубки: Ліга Європи, Ліга чемпіонів / Футбол / Спорт-Експрес в Україні

У матчі за Суперкубок УЄФА "Баварія" і "Челсі", як і в мюнхенському фіналі Ліги чемпіонів-2012, виявили переможця тільки в серії пенальті. Однак на цей раз верх взяв німецький клуб, який в минулому сезоні під керівництвом Юппа Хайнкеса став кращим в Старому Світі, а також зробив дубль в Німеччині.
Команди Хосепа Гвардіоли та Жозе Моурінью в красивому і напруженому поєдинку в Празі не вклалися не тільки в 90, але і 120 хвилин. Лондонці повели після раннього голу Фернандо Торреса, на який після перерви відповів отримав напередодні в Монако нагороду найкращому футболістові європейського сезону Франк Рібері.
У кінцівці другого тайму "Челсі" залишився вдесятьох після видалення Раміреса. Еден Азар знову вивів "синіх" уперед на початку додаткового часу, а мюнхенцям вдалося врятуватися від поразки в овертаймі в останню хвилину.
У серії пенальті вирішальним став промах в десятому ударі Ромелу Лукаку. Форвард пробив невпевнено і дав Мануеля Нойєра можливість зупинити м'яч.
Це перший трофей "Баварії" при Гвардіолі, з яким мюнхенці раніше були биті дортмундською "Боруссією" в матчі за Суперкубок Німеччини. Ніколи раніше жоден німецький клуб не вигравав Суперкубок УЄФА. І ніколи раніше володар Суперкубка не виявлявся в серії пенальті. Залишав "Порту" і "Інтер" після перемог в Лізі чемпіонів Моурінью і з другої спроби (перша була з "драконами" після тріумфу в Кубку УЄФА) не вдалося взяти цей трофей.
"Баварія" (Німеччина) - "Челсі" (Англія) - 2: 2 (0: 1, 1: 0, 1: 1). Пенальті - 5: 4
Голи: Фернандо Торрес, 8 (0: 1). Рібері, 47 (1: 1). Азар, 93 (1: 2). Хаві Мартінес, 120 + 1 (2: 2).
Серія пенальті: Алаба - 1: 0. Давид Луїз - 1: 1. Кроос - 2: 1. Оскар - 2: 2. Лам - 3: 2. Лемпард - 3: 3. Рібері - 4: 3. Коул - 4: 4. Шакірі - 5: 4. Лукаку - 5: 4.

"Баварія" (Мюнхен): Нойер, Рафінья (Хаві Мартінес, 56), Боатенг, Данте, Алаба, Мюллер (Гетце, 71), Лам, Кроос, Роббен (Шакірі, 96), Манджукич, Рібері.
"Челсі" (Лондон): Чех, Іванович, Кейхілл, Давид Луїз, Коул, Рамірес, Оскар, Лемпард, Шюррле (Обі Мікел, 87), Фернандо Торрес (Лукаку, 98), Азар (Террі, 114).
Попередження: Рібері, 23. Кейхілл, 41. Рамірес, 64. Давид Луїз, 66. Боатенг, 84. Фернандо Торрес, 90. Лукаку, 99. Коул, 118. Іванович, 120.
Вилучення: Рамірес, 85.
Суддя: Ерікссон (Швеція).